8Rondvraag 9. Sluiting. Korte samenvatting van de openbare vergadering van Werkcomité Oostrum, welke gehouden werd op 6 september 1988. - besloten werd tot aanmelding als lid van de Landelijke Vereni ging Kleine Kernen; - kennis genomen werd van de brief van Gemeente Venray inzake kermisattracties - met waardering werd kennis genomen van het jaaroverzicht van de harmonie; - onderwerp van bespreking vormde de nota Gemeentelijke Taken op Milieuhyg. Gebied. Vernomen werd dat nota door Gemeenteraad reeds was vastgesteld. Betreurd wordt dat wij niet geïnformeerd zijn voor welke datum eventuele reacties binnen moeten zijn. Wij zullen Gemeente attent maken op deze mogelijke vergissing. Reacties uit de vergadering geven duidelijk aan dat de invals hoeken van de verschillende belangengroepen geheel van elkaar kunnen verschillen. Niettemin wordt het een goede zaak gevonden dat de nota er ligt. De nota op zich geniet weliswaar waarde ring; echter voorzien van de nodige kanttekeningen rekeninghou dend met de belangen van zowel het agrarische als niet-agrari- sche bedrijfsleven. -het voorontwerp "Recreatiepark Witte Vennen" krijgt ruime aandacht. Uit leden van werkcomité wordt een werkgroep gefor meerd, die na bestudering van het ontwerp op de volgende verga dering verslag zal uitbrengen. Het ligt in de bedoeling dan een werkgroep samen te stellen uit zowel leden van werkcomité als overige belangstellenden. In dat verband denken wij aan o.m. ondernemersvereniging, sportvereniging en omwonenden. - ook voorontwerpplan Rijksweg A 73 Zuid zal in de nieuw te benoemen kommissie worden meegenomen. Dit rapport is dermate veelomvattend, vandaar dat wij ons beperken tot de raakvlakken met Oostrum. - op uitnodiging is heer J. Vaessen, hoofd Plantsoenendienst van Gemeente Venray aanwezig. Ruimschoots wordt van gedachten gewis seld op welke wijze Oostrum meer groenvoorzieningen zou kunnen aanbrengen. Overduidelijk is dat Oostrum een flinke eigen in breng zal moeten leveren. Waar mogelijk zal de Gemeente graag bijspringen; dat laatste zal zeker niet financieel zijn. Er is 2

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 2