Na de rust begon Oostrum sterk, maar vergat te scoren. Het was een oplettend Swolgen dat door het snel nemen van een vrije trap de stand weer op gelijke hoogte bracht: 2-2. Oostrum liet het hier niet bij zitten en probeerde gewoon door te voetballen. Dit leverde opnieuw succes op en het was Hans Kessels die in kon tikken: 2-3. Weer keek Swolgen tegen een achterstand aan en weer wisten ze terug te komen: 3-3. Het had er nu alle schijn van dat er een verlenging zou komen. Maar het was een paar minuten voor tijd opnieuw Ton van Kessel die de bal in de Swolgense goal kon koppen. Al met al een verdiende overwinning en Oostrum bekert verder. Leunen 8 - Oostrum 4 (1-3) 1-4. Oostrum heeft een beetje vorm teruggevonden tegen Leunen 8. Oostrum begon fel en in de 11e min. was het raak. Conrad v.d. Hoogenhof passte op Marny Wijnhoven en deze schoot keihard in de bovenhoek: 0-1. Hierna viel Oostrum wat terug en kon Leunen ook van zich laten horen. Nadat Oostrum verzuimt had de score op te voeren, werd een defensiefout keihard door Leunen afgestraft: 1-1. Echter 3 minuten later werd in het Leunse 16 meter gebied hands gemaakt, maar de enorm slecht fluitende leidsman zag dit zogenaamd niet. In de 39e minuut kreeg Oostrum wel een Penalty nadat Marny Wijnhoven neer was gegaan binnen de beruchte 16 meter. Conrad voltrok het vonnis. 1-2. In de 43e minuut strafte Ton Broeren een defensiefout van Leunen goed af: 1~3, dit was tevens de ruststand. Na de rust viel Oostrum weer aan, maar kwam nog maar 1 keer tot scoren. Uit de schermutseling van een corner schoot Eric "Dieter" Graat van dichtbij 1-4 binnen. Hierna leek de wedstrijd uit de hand te lopen, maar gelukkig viel de schade mee. M.W. bedankt voor het meedoen, Conrad oefen benen bij elkaar houden en geblesseerd: Beterschap. Groetjes, Noes. Oostrum 5 - Merselo 4 2-1 (1-0). Poeh, poeh, was me dat even spannend, maar het was weer Oostrum 3 dat uiteindelijk aan het langste eind trok. Nadat verleden week heel gemakkelijk gewonnen werd van Swolgen, was het nu de beurt aan Merselo om als tegenstander van Oostrum te dienen. Gezien de uitslagen was dit een tegenstander die vooral niet onderschat moest worden, en dat deden we dus ook niet. Vanaf het begin een fanatiek Oostrum dat meteen de tegen stander onder druk zette en deze ook onder druk hield. Al vrij vroeg leverde dit resultaat op want een voorzet van Hay Geurts, schampte via het hoofd van Herman Jeucken (weer terug na een week voetballes aan ons vierde) in de uiterste hoek, onhoudbaar 16

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 16