limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. De LVB organiseert studiedagen met als thema: "Wie uren telt, telt mee" Deze studiedagen zijn door de werkgroep Agrarische Vrouwen voorbereid. De W.A.V. wil met deze studiedagen bereiken dat meewerkende vrouwen inzicht krijgen in de beoordeling van het ondernemerschap Het wordt voor de boer/tuinder en boerin/tuindersvrouw steeds belangrijker om hun bedrijf op een zakelijke manier te bekijken. Dat geldt niet alleen voor de financiën maar ook voor de arbeid. De inhoud van de studiedagen is mede gebaseerd op het rapport: Loon naar werken. Dit rapport geeft aan dat het werk van meewerkende vrouwen meer gewaardeerd moet worden. Waardering is mogelijk wanneer het werk ook zichtbaar is. Het programma omvat een drietal inleidingen o.a. door het Land bouwschap - de S.E.V. en een arbeidsdeskundige De deelname is mogelijk voor alle L.V.B. Leden. Deze studiedagen worden gehouden op donderdag 10 november of op dinsdag 22 november in het Turfhoeve te Sevenum. Van 10.00 tot 16.00 uur. De kosten bedragen f125,00 inclusief koffie en lunch. Opgave is mogelijk tot 15 oktober bij M. Verheijen tel. 82174. Op donderdag 13 oktober a.s. te 20.00 uur komt de heer Jakobs van de Rabobank district Roermond een lezing houden over effec ten. Dit gebeurt door middel van film en uitleg hiervan. Na de pauze is er gelegenheid tot vragen stellen. Deze avond vindt plaats in het gemeenschapshuis. 12 geslote0 O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 12