te hebben dat S.V.O. doelman F. Dupont de bal achter de lijn terughaalde wat niet het geval was. Nu was de motivatie weg en was alles gelopen. Volgende week inhaalprogramma of vriendschap pelijk, maar hierover volgt nader bericht in weekblad of publi- katiebord. Wilbert Peeters en Herman Jeucken, bedankt voor het meedoen. Groetjes, Noes. Oostrum 5 - Swolgse boys 4 9 - 1. Dit is geen drukfout) Na de zware wedstrijd van verleden week in Bergen, die jammer genoeg net verloren werd, was het nu de beurt aan Swolgse Boys om kennis te maken met Oostrum 5. De eerste kennismaking verliep een beetje stroef en was in het voordeel van Swolgen, maar gelukkig voorkwam Wiel Kunsler erger. Oostrum, dat langzamerhand begon te wennen aan het gladde veld, trok zo de wedstrijd naar zich toe en na ongeveer 20 minuten spelen opende Ron Pelzer de score door na eerst 2 man uit te spelen onhoudbaar in te schie ten. Even later konden de talrijke toeschouwers, ondanks de regen, weer juichen, nu om een doelpunt van Hay Linders. Ruud Engels had nog voor de rust voor 3-0 kunnen zorgen, maar niet gewend om doelpunten te maken, wachtte hij te lang en werd toen een beetje te hard van de bal geduwd, wat nog wel een strafschop opleverde. Dus was nu de kans aan Hay Linders, maar ook hij faalde, zodat de ruststand 2-0 bleef. Na de rust was het helemaal gedaan met Swolgse Boys en was het Oostrum dat kans op kans kreeg, maar drie keer stond het hout in de weg. Verschillende keren stond de kanshebber zichzelf in de weg, maar gelukkig ook nog 7 keer dat niemand in de weg stond. Nu denken de meesten dat je nu een groot stuk kunt schrijven, maar neem me niet kwalijk dat ik me al die doelpunten niet meer allemaal kan herinneren. Ik weet wel dat Bart de Kleyn, die er 2 maakte, er eentje heel beheerst over alles heen in de bovenhoek wist te leggen. En dan Jerry Clark, die er ook al 2 maakte en er eentje over de doelman heen lobde. Ron Pelzer wist nog een keer alles te omzeilen en zo voor een leeg doel kwam te staan, doelpunt dus. Hay Geurts had er ook een; ik weet niet precies hoe, maar ik denk dat het loeihard was. Op het viltje waar al die namen op staan, staat nu alleen nog maar Hay Linders, dus die maakte de 9 kompleet. Een sloridgheidje in de verdediging zorgde voor het tiende doelpunt, maar dit was voor Swolgen, zodat de eindstand 9-1 werd. Volgende week, zeker weten, meer tegenstand, maar wel weer in Oostrum en wel tegen Melderslo. Beko 11

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 11