Nederlandse Vereniging voor Parapsychologie OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Lezing door Drs. Yolanda Schouten. Titel: Buitenzintuiglijke waarneming bij dieren. Samenvatting Komen parapsychologische verschijnselen (ook) voor bij dieren? Het is bekend dat sommige dieren dreigend gevaar soms van te voren voelen aankomen en daarop reageren (bijv. honden voor een aardbeving, ratten die een zinkend schip verlaten). Kennen ze telepathie of helderziendheid in ruimte en tijd? Kunnen ze iets beïnvloeden uitsluitend met gedachtenkracht (psychokinese) 4 Het is moeilijk voor te stellen dat dieren uit zichzelf goochel trucs gebruiken of met opzet bedrog plegen, vandaar dat onder zoek met dieren een belangrijke plaats inneemt in het parapsy chologisch onderzoek. Tevens wordt ingegaan op welke manier dit onderzoek gebeurt en wat de onderzoekers te zeggen hebben. Deze lezing wordt georganiseerd door kernkring "LIMBURG" van de Nederlandse Vereniging voor Parapsychologie. De lezing vindt plaats op dinsdagavond 27 september 1988 in de Wieënhof, Leunseweg 20 te Venray, Aanvangstijd 20.00 uur. Kaarten vanaf 19.30 uur aan de zaal verkrijgbaar. Bij deze willen wij iedereen bedanken die de modeshow van L.V.B en O.V.B. op 6 sept. j.l. mede heeft doen slagen. Wij bedanken met name: Modehuis Frans Theelen uit Horst Kapsalon W. Vloet Rozenkwekerij Graat en Bruidshuis Jolisa voor hun medewerking, want zonder al deze mensen kunnen we zoiets niet organiseren. O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O— O— O— O- O- O 8

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 8