25 april 27 april 17 mei 30 me i juni juni 8 19 Jaarvergadering Korfbalvereniging Oostrum om 20.00 uur. Overlegvergadering Interne vergadering Oudervereniging. Overlegvergadering Interne vergadering Oudervereniging. Geled ingenvergadering o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o VANUIT DE MARIA BASISSCHOOL: Ouderavond voor het Voortgezet Onderwijs op 12 okta.s. Het schriftelijk gedeelte van het psychologisch school onderzoek voor de kinderen van groep 8 vindt plaats op 1 november a.s. Groep 1-2. Aan de ouders, Volgende week maandag, 26 september, starten we met het projekt "dieren". De boerderijdieren krijgen tijdens dit projekt extra aandacht. Daarom gaan we ook op woensdag 28 september een bezoek brengen aan de varkensboerderij van de fam. Janssen. - Tijdens de kringaktiviteiten zullen we het o.a. hebben over de verschillende boerderijdieren verzorging huisves ting verschillen omgang met dieren. - De woorden begrippen zoals boerderij - stal - erf - wei - vacht - huid - hooi - koe en stier - kip en haan - bok en geit - raerrij en hengst, krijgen extra aandacht. Het versje wat we leren is het volgende: Ach. lelijk, lelijk varkentje Ik vind je echt niet knap Je staartje is wel aardig Maar het hangt zo vreselijk slap! Ik weet het, zei het varkentje, En ik vind het toch gemeen Jij hebt 3 krullen in je staart En ik heb er niet een. Wacht maar als ik centjes heb gespaard Dan ga ik naar de kapper Die draait 6 krullen in mijn staart Dan ben ik lekker knapper. 6

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 6