Iets moois krijg je meestal niet voor niets, niet zomaar, dat vraagt offers. Maar Tejo en Wolda wisten wat ze ervoor terugkre gen: Iets moois en groots wat onbetaalbaar is. Toen hun beide handen gevuld waren met het mooiste wat op aarde bestaat, was al het andere al lang vergeten en was er alleen maar vreugde en dankbaarheid. Dank God, dat U dit kind aan ons toevertrouwt Natuurlijk ook feest voor Rik en Marlie, wier aandacht en be langstelling nu zeker allereerst zullen uitgaan naar dit heer lijk, klein en wonderlijk wezentje, dat zij nu hun zusje mogen noemen Tejo en Wolda, van harte proficiat met jullie derde kind, dat weer even welkom was als Rik en Marlie. Moge 1IREEN" voor jullie altijd 'n kostbaar geschenk blijven en moge zij temidden van jullie gezin opgroeien tot 'n blij en gelukkig mens Ook wij roepen IREEN 'n hartelijk welkom toe in onze parochiege meenschap, onze beste wensen voor haar verdere levensweg. Uw pastoor. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AGENDA. 22 sept 25 sept 27 sept 29 sept 30 sept 1 okt 1 okt 2 okt 2 okt 4 okt 8 okt 9 okt 9 okt 11 okt 11 okt. 13 okt. 15 en 16 okt. 25 okt. 26 okt. 26 okt. Demonstratie over het gebruik van de magnetron, L.V.B. Toernooi om clubkampioenschap tennis. Uitstapje vrijwilligerswerk onderhoud kerk. Jaarvergadering Rabobank. Algemene Ledenvergadering S.V.O. Joekskapel Ut Gut Braderie Loosduinen, Den Haag Harmonie, oud papier ophalen. Harmonie, deelname gemeentelijk muziektoernooi Merselo Jeugdtoernooi tennis BestuursvergKorfbalver. 20.00 u. kantine. Harmonie, festival voor tamboerkorps in Merselo Harmonie, optreden Eikenhofkapel in Merselo. Invitatietoernooi tennis. Werkcomité Oostrum/voorzittersvergadering. Bestuursvergadering S.V.O. Lezing door Rabobank over effekten, obligaties e.d., O.V.B. en L.V.B. Harmonie, Dorpsfeesten. Uitwisseling met Well, O.V.B. Interne vergadering Oudervereniging. Open Huis Rabobank 4

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 4