TENNISVERENIGING „OOSTRUM" fout, nu van de doelman van Montagnards wat een vrije opleverde op ongeveer 8 meter vanaf de doellijn. In tweede instantie werd deze kans benut door Herman Jeucken. Hierna weinig Kansen aan beide zijden zodat de welverdiende en broodnodige rust aanbrak met een 1-1 stand. Na de rust verwachtte we een offensief van Montagnards maar ondanks dat ze bleven aanvallen zijn ze deze tweede helft niet zo gevaarlijk geweest en hun aanvallen teveel volgens het voet- balboek en dus door de grote routine in de Oostrumse gelederen makkelijk te onderbreken waren. Bij een van de spaarzame aanval len van Oostrum hadden we de winst naar ons toe kunnen trekken maar helaas ging de bal net naast. Het geluk lachte Montagnards toe toen zij minuten voor tijd uit een hoekschop de winnende treffer konden plaatsen. Zonder de punten maar niet verslagen togen we naar Oostrum waar Arie vertimmerd moest worden om aan de gehele groep plaats te bieden om als een grote familie (waar van er nog enkele ontbraken) over de wedstrijd, kleren en de kinderen konden napraten. Beko. P.s. Denk eraan dat de klok zondag een uur "achteruit" wordt gezet Hallo jongens meisjes enz. Zaterdag hebben we thuis moeten voetballen tegen Merselo Dl, we moesten om 11.30 uur voetballen. Van Merselo hebben we met de El al een keer verloren, maar ook gewonnen. Zaterdag hebben we weer gewonnen met 3-0, de keeper had niet veel te doen. Joost Linskens en broeder Huijbers waren onze leiders, Joost floot en de broeder vlagde. In het begin bleven we in het midden hangen, maar daar kwam verandering in. Onze eerste goal werd gemaakt door Bas Kessels zo maakte hij er nog 2 bij. Paul maakte er ook een en ik een (Sjoerd dus). Na de wedstrijd was het douchen en naar huis. Sjoerd Vollenberg Dl. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Clubkampioenschap Na kontakt opgenomen te hebben i.v.m. verhindering op 25 sept. worden de volgende 8 dames en 8 heren uitgenodigd om te spelen om de titel van clubkampioen(e) 13 X

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 13