Oostrum 4 - Venray 8 (0-2) 2-5 Oostrum liep zondag 18-9-88 j.l. tegen een onverdiende nederlaag aan. Het ging gelijk op maar Oostrum benutte de kansen niet, Venray wel en liep bij rust met 0—2 uit. Tot in de 20e minuut bleef F. Dupont ongeslagen, maar na een mislukte buitenspelval tekende Venray 0—1 aan. In de 38e minuut werd bet na een verde digingsfout 0-2. Rust 0-2. De herstelde Peter J. (uit S) moest Oostrum redden. Venray sloeg echter opnieuw toe. Uit een omzeil de buitenspelval werd het 0-3. Echter 9 min. later tekende T. Broeren 1-3 aan na een van richting veranderd schot. In de 58e minuut onthield de scheidsrechter Oostrum een penalty toen Peter F. in de 16-meter gevloerd werd. In de 63e min. werd een doel punt wegens buitenspel afgekeurd, echter terecht. In dé 65e min. de genadeklap, een hoge bal werd weggekopt en een Venray-speler volleerde deze echter keihard onder de lat 1-4. In de 88e min. maakte E. Broeren nog wel 2-4, maar Venray ant- woorde met 2-5. Na deze nederlaag zijn wij enkele plaatsen gezakt, maar nog niet kansloos. Ik hoop dat de fans blijven komen. Tot zondag in Horst. Groetjes, Noes. Montagnards 8 - Oostrum 5 2-1 (1-1) Hoe vaak hebt u niet gezegd of gedacht, bij het zien of horen van de uitslag van Oostrum 1, "maar jong toch". Dit komt, denk ik, omdat de meeste mensen niet weten dat zij tegen selectie spelers moeten voetballen en de meesten lezers hebben daar geen ervaring in. Nou wij sinds zondag wel! We moesten n.l. tegen Montagnards 8, welke voor het grootste gedeelte (8) bestaat uit selectie spelers (gem. leeftijd 21) het zijn weliswaar dissiden ten maar ze waren alle selectiespelers. Nu vraag je je natuur lijk af, hoe is het bevallen, en ik moet zeggen, het gaat wel maar je moet er wel wat voor doen, je krijgt het niet voor niets. Dan nu de wedstrijd. Op een hopeloze tijd, half twaalf, vertrokken wij met 5 wagens (11 voetballers en 15 supporters) naar Bergen voor de wedstrijd tegen Montagnards 8. Op zoveel toeloop hadden ze daar niet gerekend dus moesten wij ongeveer 10 minuten wachten voordat er genoeg ruimte vrij was. Toen we eindelijk omgekleed waren kregen we even de tijd om warm te lopen voordat we voor de leeuwen gegooid werden. Toen volgde de aftrap, en voor zover onze verdediging nog niet warm gedraaid was zorgde Montagnards er wel voor dat dit goed gebeurde, want zeker het eerste kwartier moesten wij alle zeilen bijzetten om bij te benen. Helaas in alle haast een klein foutje (terugspeel bal) wat Montagnards een doelpunt opleverde. Hierna bleef een technisch beter Montagnards haken achter een hardwerkend Oost rum. Ook het tweede doelpunt in de wedstrijd ontstond uit een 12

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 12