IJsselsteyn Bl - Oostrum Bl 1-0 IJsselsteyn Cl - Oostrum Cl 5-2 Oostrum Dl - Merselo Dl 5-0 Oostrum El - BW El 5-1 Venray Fl - Oostrum Fl 2-0 Oostrum F2 - Castenray Fl 3-0 Programma jeugdvoetbal zaterdag 24 september 1988 Oostrum Al Oostrum Bl EWC - Swolgense Boys - America Bl - Oostrum Cl A: 15.00 uur A: 13.30 uur A: 12.00 uur V: 11.00 uur per fiets Oostrum Dl - Venray D2 Oostrum El - Leunen El A: 11.30 uur A: 11.30 uur A: 10.00 uur A: 10.00 uur Oostrum Fl - Volharding Fl Oostrum F2 - Leunen F2 Leunen 4 Oostrum 1 7-1 (Dit is geen drukfout) Oostrum dat de wedstrijd begon met Henk Wilrasen aan de kant, wist met deze situatie schijnbaar geen raad. Al na 15 minuten scoorde Leunen en nog voor rust werd het 2-0. En wat alle sup porters van Oostrum hoopten, dat er na de pauze beter gevoetbald zou worden kwamen bedrogen uit. Oostrum kwam nog wel op 2-1 door alweer Ton van Kessel, maar daar mee was al het kruid verschoten wat Oostrum betrof. Leunen ging echter stug door en bezorgde Oostrum een schadelijke nederlaag van 7-1. Melderslo 4 - Oostrum 2 0-1 Om half drie 's middags traden we onder ideale omstandigheden aan tegen het bekerende Melderslo. Een gelijk opgaande strijd met een licht veldoverwicht voor ons. Een goede pass op J. Mulder leidde bijna tot de le treffer, de Melderslo keeper voorkwam echter een doelpunt. Een misser in Melderslo defensie gaf J. Broeren de gelegenheid 't 16 meter-gebied in te trekken zijn precieze voorzet werd door R. Claessens echter net gemist. Rust 0-0. Na rust een met meer overleg spelend Oostrum, wat enkele kleine kansjes opleverde. Een vrije trap van B. Linders werd door de keeper half gemist en H. van Bergen kwam simpel tot scoren (of dit nu kwam doordat er lucht uit de bal liep of niet kan ons niks deren)Door een matig leidende scheidsrechter ontaardde de wedstrijd steeds meer in een schoppartij. Dat Melderslo niet gelijk maakte was vooral een verdienste van T. Pelzers. Met een katachtige reactie voorkwam hij erger. Een verdiende overwinning na een rommelige met veel inzet ge speelde wedstrijd. J. Raedts en P. Verheijen bedankt voor 't meespelen. Nou ja meedoen met 't 2e is natuurlijk nooit weg. J.B 11

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 11