limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Woensdag 28 september: repetitie in het gemeenschapshuis 18.15 - 20.00 uur: repetitie tamboerkorps zoals afgesproken, 20.00 - 21.15 uur: repetitie voor het gehele grote orkest. Zaterdag 1 oktober: generale repetitie voor het gemeentelijk muziektoernooideze repetitie wordt gehouden om 20.00 uur of op een nog nader af te spreken tijdstip. Zondag 2 oktober: deelname orkest en tamboerkorps aan het ge meentelijk muziektoernooi in Merselo om 19.00 uur. Zoals uit bovenstaand programma blijkt, zijn er enkele extra repetities opgenomen voor het grote orkest. Deze extra repeti ties vinden plaats op woensdag 21 en 28 september. Daarnaast zijn er op de vaste maandagavond enkele groepsrepetities ge pland. Een en ander houdt verband met de voorbereiding op de komende concerten en optredens, waarvan op 2 oktober a.s. het gemeentelijk muziektoernooi in Merselo het eerste zal zijn. Voor dit toernooi wordt bovendien op zaterdag 1 oktober een generale repetitie gehouden. Wij hopen dat ook de extra repetities zo compleet mogelijk kunnen zijn. Wij doen daarom nadrukkelijk een beroep op alle leden om, zo enigszins mogelijk, bij deze repetities aanwezig te zijn. Het compleet samen repeteren is absoluut noodzakelijk om bij de komende optredens en concerten op een goede en fijne manier samen muziek te kunnen maken! Wij rekenen daarom graag op ieders medewerking, o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Op 22 september a.s. komt mevr. Houben een demonstratie geven over het gebruik van een magnetronoven. Zij zal dit doen door te laten zien hoe men gerechten en hapjes klaarmaakt in deze oven en tevens hiervan laten proeven. Deze avond begint om 20.00 uur in het gemeenschapshuis. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o~ o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o PAARDENVERZEKERING VENRAY A.s. woensdagmiddag, 21 september paard schatten. Het bestuur. O— Cj— O- O— O- Q— O— Cr" O— Cs— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— o— O— o— o

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 2