E.G. passeerde de tegenstander en schoot in, 1-0. Melderslo was nog niet bijgekomen of het was 2-0. Conraad v.d. H. legde een afgeweerd schot terug op E.G. en deze poeierde in de kruising, 2-0. Vijf minuten later viel de beslissing. R. Pelzer stoorde goed en liet 3-0 aantekenen. Rust 3-0. Na rust hetzelfde spelbeeld. Oostrum bracht drooravoetbal op de mat. Pas in de 73e minuut bracht Hans A. 4 - 0 op het scorebord, nadat Retteketet de bal teruglegde en hij de bal in de kruising deponeerde. In de 86e minuut bracht A. Vermeulen de eindstand van 5 - 0 op het bord. Retteketet speelde een corner op Conrad v. H.deze tikte op A.V. en deze vlamde binnen 5-0. Oostrum had nog kansen genoeg, coach-speler P.v.d.B. liet deze onbenut. Met Ron P. als onze nieuwe spits, maar nog steeds zonder de zwaargewonde Peter J. (uit Spurkt) die het 3e ging versterken, hebben wij nog steeds goede hoop op een goede klassering. Groetjes, Retteketet. Holthees 3 - Oostrum 50-1 (0-0). Het gebeurt niet vaak dat wijals laagste elftal het moeten meten met een derde elftal. Dit was nu wel het geval, want we waren deze zondag gekoppeld aan Holthees 3. Serieus zoals wij altijd bezig zijn werd deze wedstrijd als "zwaar" betiteld. Vandaar dat er besloten werd om zaterdagavond in trainingskamp te gaan in het Gemeenschapshuis.Onze roem snelde ook dit keer weer vooruit en zodoende was bijna de gehele Oostrumse bevolking uitgelopen om dit schouwspel te bezichtigen dat zodoende uitzag als een ware kermis. Mentaal en geestelijk goed voorbereid togen wij naar Holthees, waar al vrij snel duidelijk werd dat onze voorbereiding goed was geweest. Zeker in de eerste helft waren de beste kansen voor Oostrum, maar helaas was de afwerking van dien aard dat er geen punten voor gegeven konden worden. Holthees wist in deze helft slechts een keer de bal richting doel te sturen, maar die bal werd door G. Vollenberg van de doellijn gekopt, zodat we met de broodnodige rust nog even ver waren als toen we begonnen. In de tweede helft wel weer een veldoverwicht voor Oostrum, maar de beste kansen voor Holthees. Waar de Holthese voorwaartse niet faalde stond Wiel Kunzler in de weg om erger te voorkomen. Toch was het Oostrum dat uiteindelijk met beide punten naar huis kon gaan. Met nog ongeveer 10 minuten te spelen, was het Bert Kleyn die zich op rechts vrij speelde en de bal kon voorleggen op Herman Jeucken. Hoewel omringd door verdedigers wist hij "ons der droeng" in de bal in het net te werken. Deze laatste minuten kwam Holthees nog met een offensief, maar onze verdedi ging hield stand zodat ook onze tweede wedstrijd winnend kon worden afgesloten. 14

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 14