alles aan maar moesten toch hun meerdere erkennen. Ze wonnen de 3de game maar daarmee was de koek op. De hoogste game en serie in de 1ste klasse waren van Peter eleven met 209 en 555. De Red Arrows, via degradatie nieuwelingen in de 2de klasse, lieten zien dan ze er zin hadden. De Scores werden met 3-1 teruggewezen. De andere nieuwkomer in de 2e klasse zijn de Treffers, die in plaats zijn gekomen van Fall Down. Jammer voor hun troffen ze direct een sterke tegenstander, Close Encounters. Het werd echter een spannende wedstrijd. De 1ste game was met royale voorsprong voor Close (988-924). Het werd echter een spannende wedstrijd. De 1ste game was met royale voorsprong voor Close (988-924). in de 2de game ging de strijd meer gelijk op maar het was weer Close die met het punt ging "striken (948-941). In de 3de game zetten de Treffers nog eens alles op alles om de stand weer in evenwicht te brengen. Dit lukte bijna. De 3de game werd gewonnen met (939-872), maar voor de totaalscore kwamen de Treffers net 5 pins tekort (2808 2804). Eindstand 3-1 voor Close. In de 2de klasse was de hoogste game van Ton Fleurkens met 192 en de de hoogste serie met 507 van Riek v/d Berkmortel. o - o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o KURSUSSEN VOLKSUNIVERSITEIT VENRAY E.O. De Volksuniversiteit Venray e.o. is een instituut voor Vormings- en Ontwikkelingswerk, dat een scala van kursussen verzorgt in Noordelijk Noord Limburg. Een greep uit ons aanbod: - Algemene ontwikkeling voor volwassenen - Politieke vorming voor vrouwen - Geheugentraining voor ouderen - Basis-informatica - Psychologie - Opvoeding - "Hoe zeg je wat je denkt" - Spreekvaardigheid - Zoeken naar het eigen verleden - Kunstgeschiedenis - kopen zonder kater. Daarnaast organiseert de Volksuniversiteit Venray e.o. ook verschillende talenkursussen, waaronder Engels, Frans, Spaans, Italiaans, Russisch en Pools. De kursussen worden gegeven in de gemeenten Bergen, Grubben- vorst, Horst, Meerlo-Wanssum, Sevenum en Venray. Voor meer informatie kan men terecht bij de Volksuniversiteit Venray e.o., Oostsingel 37a, 5802 AM Venray, tel. 04780-80185. 9

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 9