limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Op 22 september a.s. komt Mevr. Houben een demonstratie geven over het gebruik van een magnetronoven. Zij zal dit doen door te laten zien hoe men gerechten en hapjes klaarmaakt in deze oven en tevens hiervan laten proeven. Deze avond begint om 20.00 uur in het Gemeenschapshuis. Dames, noteer vast de datum voor ons jaarlijkse uitstapje. 10 November a.s. Wij gaan deze dag naar de suikerfabriek in Dinteloord, waar een rondleiding wordt gegeven. Hierna gaan we naar Roosendaal voor de lunch en wat te winkelen. Na de middag worden we verwacht bij de sterrenwacht te Hoeven, waar ons alles uitgelegd wordt over de sterren. Nadere gegevens volgen nog. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Joekskapel in Delft. J.l. Zaterdag om 7 uur ging onze eigen Oostrumse Joekskapel naar Delft, om daar met enkele andere joekskapellen uit het land de binnenstad muzikaal op te luisteren. Tot grote verbazing werden wij als enige Joekskapel uitgenodigd om bij de Regionale Omroep Delft live in de studio te komen spelen. De uitzending begon met een interview met een van onze leden. Waarna wij live, met het Limburgse liedje "Loeënde Klokken" de ether in gingen. En vanaf nu weet Delft hoe het gaat met Ut Göt. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o n mooie A.s. zaterdag begint de kermis met bos bloemen voor "Oeretoe" Mogen wij tussen 11.30 en 13.00 uur op U rekenen?

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 7