Maar de laatste wisten we al in een overwinning om te zetten zodat we redelijk ingespeeld de competitie konden beginnen. Onze eerste wedstrijd moest gaan (en ging ook) tegen Castenray 5. Van deze tegenstanders kan gezegd worden dat het een fijn team is om tegen te spelen, ze maakten het ons ook niet al te moeilijk zodat we zeker in de eerste helft onze aanvallen mooi konden opbouwen. Het duurde dan ook maar tien minuten toen Herman Jeuken vanaf de achterlijn de bal terug kon leggen op Harrie Linders die via via kon scoren. Hierna bleven we sterker maar konden dit niet in doelpunten uitdrukken. Ook na de rust een zelfde beeld maar nu was het Bert de Kleijn die Harrie Geurts een kans gaf welke hij dankbaar benutte. Bij het derde doelpunt van Oostrum welke gemaakt werd door Harrie Linders stond de gehele verdediging van Castenray te slapen. Maar ja, ook die tellen, zodat we met een geruststellende voor sprong van 3-0 verder konden. Maar ja, een ongeluk zit in een klein hoekje en zo'n ongelukje leverde Castenray wel een straf schop op welke door de doelman benut werd en even later wist de bal na 'n meter of 40 vliegen ook het hoekje te vinden zodat de voorsprong weer was terug gebracht tot een doelpunt. Deze voor sprong konden we vrij gemakkelijk vasthouden, en zelfs, met iets meer geluk had een voorzet van Leo Verhaag de voorsprong weer vergroot maar al met al bleef het bij deze 3-2 stand zodat onze eerste 2 punten binnen waren. Aaerica 5 - Oostrum 4 0-0 (0-0) Oostrum 4 trad in Amerika aan tegen het 5e van America. Oostrum domineerde vanaf de le minuut. Kansen kwamen er genoeg, maar deze werden niet benut. Rust 0-0. Na de rust een ander beeld, America drukte Oostrum in de defensie. De counters bleven ge vaarlijk want in de 54 min. brak P. Bob van de Burgt door maar werd in het 16-metergebied zodanig aangetikt dat hij de kans niet kon verzilveren. De scheids had de oogkleppen nog op en verzuimde de bal op de stip te leggen. In de 67e minuut brak een America speler door na een te korte terugspeelbal. F. Dupont vloerde hem en de bal ging op de stip. Het vizier stond gelukkig zo scherp, dat het 0-0 bleef een onterechte uitslag, want Oost rum had gezien de gehele wedstrijd de beste kansen en spel. Het le punt is binnen. Groetjes Noes P.s. Om 18.30 vrijdagavond bij Jo i.v.m. receptie van P. Jans sen, P.J. (uit de spurkt) werd in de rust gewisseld nadat hij zwaar gewond was geraakt bij een kopbal. 13 O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O" O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 13