TOP 2 - Oost ram 2 3-3 Na wat goede en minder goede oefenwedstrijden met veel verschil lende opstellingen, konden we eindelijk aan de kompetitie begin nen. Zonder enkele vaste "krachten" gingen we op bedevaart naar Tienray. Met precies elf spelers begonnen we aan onze eerste wedstrijd in de 2e klasse. Na een rommelig begin, met veel persoonlijke fouten, ging de aftrap eindelijk gesmeerd. Hoge ballen, verraderlijke wind(en) en felle zon waren hier debet aan. Na een tactische wissel, min of meer gedwongen, kwam Oost rum sterk terug. Een pass van de net ingevallen Henk op Harrie, die de keeper met bekeken schuiver kansloos liet: 2-1. Rust Na rust een gelijk opgaande strijd. Een aanvallend Oostrum en een gevaarlijk counterend TOP. Waar iedereen op de gelijkmaker wachtte, wachtte TOP op een fout van Oostrum. Een nogal wat knullige communicatiestoornis tussen keeper en laatste man leidde tot 3-1. Oostrum verzamelde alle moed en restjes condi tie voor een laatste offensief. Helaas voor Tienray duurde dit tot het laatste fluitsignaal. Een prachtig afstandsschot van Patrick betekende 3-2. Een afwachtend Tienray met knikkende knieën en Oostrum met de moed der wanhoop. Dat Tienray niet voor niets bang was, bleek 10 minuten voor het einde. Na een pass van Patrick kon Jos ongehinderd het 16 mtr. gebied binnenlopen en rustig aanleggen; tegen de lage schuiver was de keeper kansloos. Dat Jos over een zuivere trap beschikt, weet ook de eigen kee per. Hierna was Oostrum nog dicht bij de winnende treffer. Een voorzet van Marcel werd op 'n haar gemist door Jos. Dit zou wel erg sneu voor Tienray geweest zijn, maar ja, daar worden ze hard van. Henk bedankt voor het vlaggen. Af en toe. Oostram 5 - Castenray 5 3—2 (1—0) Ook dit jaar is het bestuur er in geslaagd de spelers te verde len over 5 elftallen. Voor de leken die niet weten hoe ze dit doen even de uitleg. Je pakt een spel kaarten, de vrouwen kunnen eruit, ook de azen en de heren gaan eruit, dit wordt de selec tie. De boeren worden de harde kern van het elftal na de selec tie en lege speelkaarten plus de jokers en de zwarte piet worden gewoon opgedeeld. Wil je dus weten waar deze allemaal gebleven zijn zul je toch moeten komen kijken. Hoe dan ook wij zijn allemaal ingedeeld bij Oostrum 5 en moesten in deze hoedanigheid een "elftal" zien te vormen. Hiervoor kregen we 3 oefenwedstrij den de kans, waarvan de eerste en de tweede verloren gingen. 12

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 12