Verder zijn er in de herfstvakantie verschillende aktivitei.i en Voor kinderen tot 9 jaar: op woensdag 19 okt. van half 11 tot 12 uur. Verhaal met dia's: "Plumpie in het museum". Daarna krijgt ieder kind een kleurplaat en met wat knippen en plakken kunnen jullie zelf een leuk museum maken. Tot ziens op 19 okt. om half 11 Voor de kinderen vanaf 9 jaar: Jullie kunnen vanaf 3 okt. op de jeugdbibliotheek gratis een deelnemerspas afhalen. Hiermee kun je naar museum 111 Freulekeshuus"Je kunt het museum bekijken en een opdracht maken. Heb je dit gedaan dan krijg je een stempel. Je kunt ook een stempel op de jeugdbibliotheek krijgen als je meedoet aan "Het verhaal van Propp". Dit is een verhaalspel waarbij je samen een "museum van weggegooide dingen" maakt. Alle deelnemers krijgen een verhaalboekje met een oorkon de. Heb je op de deelmemerspas de 2 stempels dan wacht je nog een verrassing. Op de pas staan de tijden waarop je terecht kunt in het museum en in de jeugdbibliotheek. Doe mee en haal na 3 okt. een pas op de jeugdbibliotheek Meer informatie: Jeugdbibliotheek Venray, Merseloseweg 13, tel. 04780 - 81970 iQAnixmie <2 zondag 28 aug repetitie tamboerkorps in het gemeenschaps huis om 10.30 uur. maandag 29 aug in verband met verplichtingen van de direk- teur is er op deze maandag geen repetitie voor het jeugdorkest. De repetitie voor het grote orkest is van 18.45 - 20.00 uur. woensdag 31 aug.: repetitie tamboerkorps zoals afgesproken. O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- o~ O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O MUZIEKVERENIGING OOSTRUM-VENRAY O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O" O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 6