TENNISVERENIGING OOSTRUM E.E.V. - Oostrum 1 (0-0) - (1-0) 1-0 Dinsdagavond 9 augustus trad Oostrum de eerste oefenwedstrijd aan tegen Evertsoord. Evertsoord dat niet erg sterk speelde, wist Oostrum toch nog van een goed spel voetbal af te houden. Oostrum speelde met een vrij nieuwe groep, bestaande uit jongere spelers en daar nog enkele spelers op vakantie waren kon Oostrum niet voltallig aantreden. Oostrum dat nog moest wennen aan 90 minuten inzet en motivatie, kon niet verhinderen dat Evertsoord met een 1-0 overwinning van het veld liep. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Sambeek 1 - Oostrum 1 (4-0) - (4-1) 4-1 Sambeek dat zeer sterk speelde en overweldigend begon had van begin af aan grip op de wedstrijd. Oostrum moest "toezien" hoe Sambeek met een felle mandekking en snel counterspel door een (wel of niet verdiende) strafschop 1-0 aantekende. De drie ander goals waren alle goed uitgespeelde kansen, dit kwam dan ook volgens de trainer omdat Oostrum de tegenstander niet hard genoeg dekte en de tegenstanders als het waren over ons heen lieten lopen. Na deze terechte vermaningen begon Oost rum in de 2e helft van de wedstrijd toch nog, ondanks de fel brandende zon, van zich af te bijten. Dit resulteerde in de 70e minuut in een mooie ingeschoten vrije trap, net buiten de 16- meter lijn, door Henry Wilmsen. Oostrum dat de juiste vorm en spel nog niet gevonden heeft moest met een 4-1 nederlaag, en het nog nemen van 11 strafschoppen, het veld ruimen, o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o M.i.v. maandagavond 22 aug. t/m 26 gereserveerd voor de tennisles van 15.50 uur tot 20.00 uur. Senioren denken jullie nog aan racket wisselen, vanaf 1 aug. op woensdagavond. Huisvrouwen denken jullie weer aan de morgen en middag v.h. huisvrouwen-tournooi dezelfde samenstelling als voor de vakantie o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 9

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 9