We hebben hier in dit huis 130 kinderen en ken de ouders van 8, de rest allemaal van de straat. Arme stumperds! Ik ben blij, dat ze hier zijn en ik ze wat gelukkig kan maken. Lieve mensen van Oostrum, nogmaals bedankt en lieve groetjes van Uw Oostrumse Zuster Truus Lemmens VAKAHTIE Onder de schoolvakantieperiode gaan alle diensten in de kerk op gewone tijden door. Alleen wordt er onder die vakantie niet gepreekt, waar wel niemand bezwaar tegen zal hebben. U zult het ook wel vanzelfsprekend vinden, dat ook het zangkoor niet altijd op volle sterkte zal aantreden en mogelijk een keer niet zal optreden; iedereen heeft recht op een tijdje vakantie. Wel zal het zangkoor ervoor zorgen, dat de jubilea-missen gewoon door gang kunnen vinden, zij het dan niet op volle sterkte. De doopjes kunnen plaatsvinden op dag en uur zoals de ouders wensen We wensen allen, die een vakantiereis gaan maken, een goede reis, een ontspannen vakantie en een behouden thuiskomst. En degenen, die hun vakantie in Oostrum zullen doorbrengen, zoals Uw pastoor, een heel fijne tijd in Oostrum. GOED, BLIJ NIEUWS! Zaterdagmiddag, 23 juni, leek Oostrum wel uitgestorven, geen mens op straat te zien, geen bel, geen telefoon. Maar om half zes brak de vreugde los, Oranje won de finale. Een zingende, hossende jeugd ging de straat op, een groep jonge ren lag zelfs op hun knieën, met opgeheven armen, voor het Mariabeeld op het dorpsplein en het Mariabeeld kreeg zelfs een oranjestrikje opgespeld, alsof zij tot die grote vreugde, dat geweldig succes had bijgedragen. Ik heb vanuit mijn kamer genoten van dit schouwspel, want zij gedroegen zich keurig en ik hoop, dat zij in heel hun verdere leven Maria niet meer zullen vergeten. Wim en Nelly Gerritsen-Janssen van de Jofferspas 1, hebben misschien ook nog even de kans gehad om van dit kampioenschap te genieten, maar hun vreugde kon toch al niet meer kapot, want daags tevoren op vrijdag 24 juni waren zij de gelukkige, trotse vader en moeder van een heerlijk, wonderlijk geschenk: een tweede kind, een zoon, die als DAVE door het leven zal gaan; een broertje van Dennis. Het was voor Wim en Nelly weer een geweldige belevenis en ze zijn ook met DAVE weer overgelukkig. Voor ouders, die de komst van een kind als een geschenk van God zien en als vrucht van wederzijdse liefde, zijn kinderen van harte welkom, zijn kinde ren hun grote rijkdom en daarom mag DAVE er ook op rekenen, dat

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 7