Zaterdag 2 juli: Op deze eerste zaterdag van de maand zal er, ondanks onze reis naar Altrich, toch gewoon oud papier opgehaald worden. De mensen die voor dit ophalen gevraagd zijn, worden verzocht om 10 uur bij G. Kessels aan de Stationsweg te zijn. Zoals gebruikelijk kan het oud papier tot 10 uur aan de straat, graag gebundeld, worden klaargezet. Maandag 4 juli: Repetities in het gemeenschapshuis. Van 18.00 - 19.00 uur: Repetitie voor het jeugdorkest. Om 20.00 uur: repititie voor het grote orkest. Omdat op deze maandag de laatste repetitie voor de vakantieperiode gehouden wordt, zal aan dit gebeuren een feestelijk tintje gegeven worden. Zoveel als mogelijk worden daarom ook de leden van het tamboerkorps hierbij aanwezig verwacht BEZOEK VAN ONZE HARMONIE AAN ALTRICH Op vrijdag 1, zaterdag 2 en zondag 3 juli a.s. zal onze harmonie wederom de reis maken naar het Duitse Altrich (Wittlich nabij Trier) Op vrijdag om 15.00 uur zal de Eikenhofkapel vertrekken ivm hun optreden op vrijdagavond in Altrich, op zaterdag zal om 10 uur de tweede bus vertrekken met de overige leden van onze vereni ging. Het bezoek aan Altrich wordt gebracht in het kader van de uitwisselingsconctacten die al sedert 15 jaar bestaan met de Musikverein Altrich en Feuerwehr Altrich en overige bewoners van dit dorp. Tijdens het weekend zal door onze vereniging een aantal optredens verzorgd worden, bovendien zal op zaterdagavond de H. Mis door onze vereniging worden opgeluisterd. De leden van onze vereniging en overige meereizendensamen ruim 100 mensen, zullen in Altrich worden ondergebracht in gastgezin nen Op zondag 3 juli zullen beide bussen om 17.00 uur in Altrich aan de terugreis beginnen, hetgeen betekent dat de aankomst in Oostrum rond 21.30 a 22.00 uur zal zijn. Tenslotte willen we graag het telefoon-nummer vermelden via welk nummer onze vereniging in Altrich bereikbaar is. Mocht het nodig zijn dat er vanuit Oostrum snel contact gemaakt zou moeten worden met Altrich, dan kan dat telefonisch via het nummer: 09 49 6571 7291 Via genoemd nummer kan het repetitielokaal (gasthaus Wagner) bereikt worden. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 4

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 4