- Uit de vergadering wordt erop gewezen aandacht te schenken aan weekagenda in Oostrum's Weekblad om te voorkomen, dat bepaalde activiteiten op dezelfde dag of avond georganiseerd worden. Helaas kan dit niet altijd voorkomen worden. - Vergadering neemt kennis van financieel overzicht 1987 alsmede begroting 1988. In de kascommissie nemen zitting: mevr. G. Achten-Geurts en dhr. Q. Paantjens. - Tevens wordt het jaaroverzicht 1987 vastgesteld alsmede jaar programma 1988. - Ruime aandacht wordt aan de nabespreking Jubileumfeesten Oostrum 1988 besteed. Naast enkele zeer geslaagde onderdelen, met als uitschieters de Oostrumse Avond op donderdagavond, de tentoonstelling, in iets mindere mate de receptie waren er ook teleurstellingen zoals: de belangstelling op de vrijdagavond was duidelijk te weinig; de beide concertavonden konden ook beter bezocht worden. De Mariaprocessie genoot veel belangstelling. Evenals Comité Jubileumfeesten is vergadering van mening, dat de feestelijkheden in zijn totaliteit best geslaagd zijn. Niettemin waren er onderdelen, die voor verbetering vatbaar waren. Bijvoorbeeld: concertgedeelte heeft wellicht iets te veel accent gekregen; inpassing van bijvoorbeeld enkele mu ziekkapellen op zaterdagavond of zelfs op zondagavond was wellicht beter geweest. Afsluiting van Mariaprocessie was rommelig; helaas is draai boek niet geheel gevolgd. Betwijfeld wordt of een volgend jaar de terugroute nog wel via Geysterseweg en Witte Vrouwenstraat moet lopen. Woorden van waardering worden uitgesproken aan adres van de zes Oostrumse Ondernemers, die voor zo'n voortreffelijke tentaccommodatie hebben gezorgd en ook de verzorging in de tent was prima. Tevens woorden van waardering aan al degenen, lid of geen lid van de Jubileumcommissie, die vaak op zo'n voortreffelijke wijze zich hebben ingezet om de opzet te doen slagen. Betreurd werd, dat op de receptie de Oostrumse bevolking, buiten het verenigingsleven, magertjes vertegenwoordigd was. Het zou belangrijk zijn te weten waaraan dat is toe te schrij ven. Was het opzet? Wist men niet wat men er mee aan moest? Niettemin is de hoop gerechtvaardigd, dat ook bij een volgende keer op veler medewerking gerekend kan worden. Weliswaar was er bij terugkomst na het behaalde succes geen belangstelling van de bevolking. Vastgesteld werd, dat men kennelijk niet de juiste personen benaderd heeft om een en ander door te geven. Herhaling van dit voorval zal niet meer gebeuren 2

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 2