SPORTVERENIGING „OOSTRUM" Nadat het oude seizoen er nu voor de meesten opzit, kijken we alvast vooruit naar het nieuwe seizoen. De trainingen voor de diverse elftallen beginnen in de week van 8 augustus. De A, B en C beginnen met het oefenprogramma op zaterdag 13 augustus De D, E en F beginnen met het oefenprogramma op zaterdag 20 augustus Afmeldingen voor trainingen en wedstrijden dienen voorlopig aan onderstaande personen te worden doorgegeven. A: Ton Broeren, Randenrade 54, telnr. 87610. B: Bert LindersStationsweg 145, telnr. 88884. C: Peter Janssen, telnr, 077 - 737664. D: Roland van Soest, Geysterseweg 18, telnr. 83395. E: Herman Jeucken, Binnenhof 5, telnr. 86052. F: Sjef Claessens, Goetzenhof 25, telnr. 89156. Indien bovenstaande personen niet bereikbaar zijn, kunnen afmel dingen worden doorgegeven aan Sjef Claessens of Ton Broeren. Voorkom schorsingen en laat je teamgenoten niet in de steek door je tijdig af te melden. De jeugdleiders van S.V. Oostrum wensen iedereen alvast een prettige vakantie. Indien bovenstaande personen niet bereikbaar zijn, kunnen afmel dingen worden doorgegeven aan Sjef Claessens of Ton Broeren. Voorkom schorsingen en laat je teamgenoten niet in de steek door je tijdig af te melden. De jeugdleiders van S.V. Oostrum wensen iedereen alvast een prettige vakantie. Attentie jeugdvoetbalIers. Voor een nieuw spelerspasje dienen onderstaande spelers een nieuwe pasfoto in te leveren, voorzien van naam en geboorteda tum, voor 1 juli 1988, bij S. Claessens, Goetzenhof 25 te Oost rum. Jeugdvoetbal S.V, Oostrum. 14

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 14