GROTE FANCY-FAIR COMEO Comeo, de werkgroep voor missie- en ontwikkelingshulp van "St. Servatius" organiseert op zaterdag 2 en zondag 3 juli weer een grote fancy-fair. Op het sportterein van "St. Servatius, beide dagen van 13.30 - 17.30 uur en van 18.30 - 23.30 uur. Het befaamde Rad van Avontuur en de vele andere stands zorgen voor spanning en vertier en vele mooie prijzen. De opbrengst is voor de Venrayse missionarissen en ontwikke lingshelpers in de derde wereld. 6*''ele% Lirn>o Nog enkele dagen en dan is 't weer zover; voor de 11 jongens en de 12 meisjes die dit jaar meedoen aan de jeugdwielerronde van Noord-Limburg Hieraan doen dit jaar 2 ploegen uit Oostrum mee: 1 groep meisjes gesponsord door Herman Verheijen brood en banket uit Oostrum. 1 groep jongens gesponsord door aannemers- en verhuurbedrij f van Rattingen b.vOostrum. Op Zondag 3 juli leveren zij hun fiets in op de parkeerplaats bij de S.R.V. waar de firma Readts klaar staat om met hun vrachtwagentje de fietsen naar Arcen te brengen. Daar starten dan op maandag 4 juli de Oostrumse jongens en meisjes met nog zo'n 130 anderen voor de 14e jeugdwielerronde van Noord-Limburg. Op dinsdag 5 juli zijn zij rond 11.45 uur bij de Watermolen in Oostrum, waar die dag de rust is. Zij nemen dan deel aan 'n behendigheidsrit Ook hier kunt U de sportievelingen komen aanmoedigen. De jongens in gele shirts gesponsord door aannemers- en verhuur bedrij f van Rattingen bv. De meisjes in b1auwe shirts gesponsord door Herman Verheijen brood en banket. Om 14.00 uur vertrekken zij weer via de Randerade en de Vlasak ker richting Geysteren, om later die dag aan te komen in Horst. Zo fietsen zij elke dag door 'n stuk van Noord-Limburg, die eindigt op vrijdag 8 juli om ong. 15.00 uur in Ysselsteyn bij Jeugdhuis de Koel. 12 ->9 01 O— q— Q— q— 0— 0— 0— 0— 0— 0— 0— o— o-" O- O- O- O- O- O- O-O- 0~ O- O- O- O- 0~~ O- O- O"" O- O

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 12