20 jan. Jeugdprinsenbal Karnavalsvereniging De Karklin- gels. Aldewieverbal Karnavalsvereniging De Karklingels. Avond voor ouderen Karnavalsvereniging De Karklin gels. Receptie Prins? Karnavalsvereniging De Karklin gels. 21 jan. 27 jan. 29 jan. 56 en 7 febr. Karnaval o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Venray vier dagen uitgangspunt van fietsvierdaagse De Peel. Met de dertiende Fietsvierdaagse De Peel hebben de organisatoren - allen vrijwilligers - weer een combinatie gevonden tussen gezelligheid, gezondheid en ontspanning. Bovendien zou men kunnen zeggen dat de Fietsvierdaagse De Peel een verkenning per fiets is van nog niet op grote schaal ontdekte natuurgebieden in Oost Brabant en Noord Limburg. Want alle routes lopen door prachtige natuurgebieden en onderweg kunnen zeer aantrekkelijke grotere en kleinere plaatsen worden bezocht. Verkenningstocht Met recht mag men de Fietsvierdaagse De Peel een verkennings tocht noemen. Velen kennen de Peel uit de boeken van Antoon Coolen en Toon Kortooms. Een onherbergzaam gebied, een woeste streek bestaande uit berkebomen en hei. En niet te vergeten de verraderlijke waterplassen, bijna voor het oog onzichtbaar. In deze gebieden werkten de turfstekers, die met hard werken de kost probeerden te verdienen. Deze woeste streek, vol armoede, is veranderd in een gebied met fraaie boerderijen, prachtige molens, keurige dorpen, fantasti sche musea. De routes van de Fietsvierdaagse De Peel gaan op de vier dagen naar Well, Horst, Oostrum en DeurnePlaatselijke organisaties zullen de deelnemers hartelijk ontvangen en hen laten proeven van de mooie dingen, waartoe de Peelbewoners in staat zijn! Volgens de organisatoren is de gezinstocht over een route van 25 km iets unieks voor Nederland. Deze route kan gemakkelijk door jonge kinderen met hun ouders worden uitgereden: het is voor de kinderen veel leuker om zelf een tocht uit te fietsen dan achter op de bagagedrager van de ouders mee te gaan. Op verschillende plaatsen worden de kinderen getrakteerd op leuke, frisse kinderspelen, waaraan ze gratis kunnen meedoen. Bovendien zijn er leuke prijsjes te verdienen. Voor alle afstanden, 25, 40 en 60 km, kan men starten vanaf de Stadsschouwburg in Venray op dinsdag 5 juli t/m vrijdag 8 juli. 5

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 5