11 nov 12 nov 13 nov. 15 nov 20 en 21 nov. 24 nov 2 7 nov 29 nov. 13 dec. 20 dec. 22 de c Jaarvergadering Karnavalsvereniging De Karklin- gels Vorstenraadsbalgemeenschapshuis Liedjesmiddag Karnavalsvereniging De Karklingels Werkcomité Oostrum. Concert en toneel. Excursie naar poelier Philipsen Horst, L.V.B. Intocht St. Nicolaas. St. NicolaasavondO.V.B. Geledigenvergadering basisschool Kerstviering O.V.B. Kerstavond L.V.B. 1989 6 7 14 20 21 27 en jan jan jan jan jan 29 jan. 56 en 7 febr Zitting Karnavalsvereniging De Karklingels. Prinsenbal Karnavalsvereniging De Karklingels. Jeugdprinsenbal Karnavalsvereniging De Karklin gels. Aldewieverbal Karnavalsvereniging De Karklingels. Avond voor ouderen Karnavalsvereniging De Karklin- gels. Receptie Prins? Karnavalsvereniging De Karklin gels. Karnaval o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o TONEELGROEP "DE VLASBLOEM" Beste leden, Op vrijdag 17 juni a.s. zal de jaarvergadering worden gehouden. Tevens zal hieraan ook de feestavond worden gekoppeld. U krijgt hiervoor nog allemaal een persoonlijke uitnodiging. Als jullie nog in het bezit zijn van film, video of dia's van toneelspelen, laat dit dan even weten bij de secretaris. Op zondag 12 juni a.s. zal te Tegelen, de toneeldag van het L.F.A.gehouden worden. Deze begint om 12.30 uur. De onkosten bedragen F 15.00,- p.p. Wil je hieraan deelnemen, neem dan zo vlug mogelijk contact op met het secretariaat tel. 10385 Nieuwe leden zijn nog altijd van harte welkom. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 6

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 6