SACRAMENTSPROCESSIE Zondag a.s. - 5 juni - vieren we Sacramentsdag en houden we, als het weer ons dit jaar welwillend is, onze jaarlijkse Sacraments processie, als hulde aan Christus, aan Hem die we allen brood nodig hebben om Zijn weg te gaan. Moge Hij zegenend in ons midden zijn. We vertrekken om 10.00 uur vanuit onze kerk en gaan via de Vlasakker en de Randenrade naar Trans Cedron. Op Trans Cedron houden we de openluchtmis, die opgeluisterd wordt door ons Gemengd Koor en onze Harmonie. Op Trans Cedron worden voldoende banken geplaatst. Na de Eucharistieviering gaan we via de Hoef slag, Kloosterstraat, AsselberghsstraatVlasakker, Mgr. Hans- senstraat, om bij het Mariabeeld op ons dorpsplein te sluiten met het Tantum Ergo, het lied: God groet U zuivre bloeme en de Zegen. Moge het een levende getuigenis zijn van ons geloof in de Echa- ristie MAANDELIJKSE COLLECTE In dit weekend in alle H. Missen de maandelijkse collecte voor onze eigen kerk. Bij voorbaat hartelijk dank. Het gaat om Uw eigen kerk! Uw pastoor. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN: 4 EN 5 JUNI 1988: Vanaf zaterdag 8 uur tot zondagavond 24 uur nemen waar voor de patiënten van de huisartsen: Dr. Bloemen - Lankveld - Gabeler - Wittgen en Schraven: Pr. Lankveld, Langstraat 76, tel. 83558 en voor de patiënten van de huisartsen: Dr. van Thiel - Corver - van Loon - Vercauteren - Schmeetz - de Muinck Keizer en de Vocht: Dr, Schmeetz, Aronskelk 76, tel, 85900 Voor spoedgevallen kunt U op genoemde data terecht bij de genoemde doktoren: 's morgens van 10.00 - 11.00 uur 's middags van 17.00 - 18.00 uur 3 O— O— O— O— O— O— O— O" O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O- O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 3