0 BOND Later floepte de luchtslang uit de luchtblazer. Het luchtkussen zakte in elkaar. We riepen: red ons leven, voor de grap. Toen kwamen de redders. Zij probeerden toen de luchtslang weer aan de luchtblazer te binden. Dat lukte. Toen we eraf gingen waren we allemaal kliedernat. We gingen snel naar de kleedkamer maar we hadden de tassen in de tent liggen. Dus gingen Floor en Tiel- ke V. de tassen halen. Maar de gewone kleren waren helemaal nat dus moesten we in het rokje weer naar huis. En het regende nog steeds. Het was heel leuk geweest. Groetjes van: Tielke V. Tielke J.Helga, Elles, Maaike, Anne ke, Pascalle van de Aspiranten D. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Deze week werd de 2de ronde (kwartfinale) in de strijd om de beker gespeeld. Dit leverde de volgende resultaten op: BEKERWEDSTRIJDEN: 2de RONDE Close Encounters BLS - Returns 1-3 S.V.C.B. Swaghoven-TV - Pinhunters 1-3 Magic Line DD De Steeg - Sigma's Bowling Venray 0-4 Strikers Drukshop Venray - Altijd Raak Cor Paint 0-4 Drie teams uit de 2de klasse hadden de 1ste bekerronde over leefd. Na deze 2de ronde is er nog maar een team over. De Stri kers konden niet veel inbrengen en moesten hun meerdere erkennen in Altijd Raak. Close Encounters spartelde harder tegen. Ze wonnen de 1ste game van de Returns (928-888) en de strijd in de 2de game ging ook lang gelijk op. De 2de game ging uiteindelijk naar de Returns maar het verschil was klein (898-882). In de 3de game leken de Returns pas echt warmgedraaidVia een sterke (970-931) werd een plaats in de halve finale veilig gesteld. De kampioenen uit de 2de klasse, de Pinhunters traden aan tegen S.V.C.B. Ook in deze wedstrijd was het na twee games 1-1 (971— 901 894-928). In de beslissende game kon S.V.C.B. echter geen vuisten meer maken, sterker nog de score zakte in elkaar en de Pinhunters konden, op routine, de winst (3-1) binnenhalen. De 4e wedstrijd ging tussen de nrs. 1 2 uit de 1ste klasse, Magic Line en de Sigma's. De Sigma's hadden er zin in, winst op de kampioenen zou een zekere revanche betekenen. In de 1ste game werd al duidelijk dat er hoge scores in het verschiet lagen. 13

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 13