Nadat Blitterswijck een voorsprong had genomen, kon Henk Claes- sen wel de gelijkmaker inkoppen uit een prachtig genomen hoek schop door Toon van Soest. Maar korte tijd later namen de B.V.V.-mannen wederom de leiding. Na de theepauze namen we ons voor de zaken wat doelgerichter aan te pakken door weer met een 3-mans middenveld en 3-mans voorhoe de te spelen. Paul Janssen kwam voor Frits Dupont De voorhoede kreeg nu meer stootkracht, waardoor het middenveld en achterhoede minder belast werden.Ondergetekende maakte ge bruik van de ruimte door een een-tweetje op te zetten met de tegenstander en met links in te schieten. De gelijke stand was een redelijke afspiegeling van de krachten in het veld. Dat de gasten de overwinning toch nog grepen, was onverdiend te noemen. Maar de punten waren verdeeld en de kompe titie 1987-'88 behoorde weer tot het verleden. De algemene mening binnen de groep was, dat we veel - te veel - punten hebben laten liggen. Rest mij nog een afscheidswoord te richten tot Henk Claessen, Jan Peeters en Toon vn Soest, die de voetbalschoenen misschien wel aan de wilgen hangen. Bedankt voor jullie inzet en sfeer tijdens en na de wedstrijden, jongens! Ook Leo wensen wij veel succes bij zijn nieuwe club. D1 ran Leo. Tot slot nog een bijzonder woord van dank aan onze twee geweldi ge leiders, Gerrit Hendrikx en Theo Litjens. Week in week uit slaagden zij er toch weer in het elftal te motiveren En last but not least eenn woord van beterschap aan onze onfor tuinlijke voetballer Joop Bus. Een voorspoedig herstel toegewenst en wie weet tot volgend seizoen. Tot dan. Beka. Uitslagen Jeugdvoetbal. R.K.D.S.O. Al R.K.D.E.V. Bl Oostrum Cl - Oostrum Al - Oostrum Bl - Ysselsteyn Cl 4-2 4 - 1 7-0 Oostrum Cl tournooi Scharn 3e in poule. Oostrum Dl - Ysselsteyn Dl 1 - 2 Oostrum El tournooi Beers 2e plaats Oostrum Fl - Excelsior Fl 1 - 1 Programa Jeugdvoetbal donderdag 26 mei 1988, R.K.D.E.V. Al - Oostrum Al aanvang: 19.00 u. vertrek: 18.13 u. (per auto) 13

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 13