Hallo allemaal, Wij hebben zaterdag tegen Leunen moeten korfballen. Nicole maakte 4 doelpunten en Carmen 1. Leunen maakte er geen. Dus hadden wij deze wedstrijd gewonnen. Nu zijn wij weer kampioen. Na de wedstrijd kregen we een roos van het bestuur en van onze ouders bloemen. Er werden nog foto's gemaakt. Toen gingen we bij Corrie nog iets drinken. Bets, Gertie en Corrie, bedankt. Groetjes Wendy v.d. Burgt en de Pupillen 1. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Feestavond voetbal, tennis en korfbal op zaterdag 28 mei 1988 Evenals vorig jaar organiseren bovengenoemde verenigingen weder om een feestavond met barbecue. Om een indruk te krijgen van het te verwachten aantal personen wordt er weer met entreebewijzen gewerkt, welke op onderstaande adressen verkrijgbaar zijn. Entreebewijzen kunnen gekocht worden t/m vrijdag 20 mei 1988 (hierna worden er geen entreebewijzen meer verkocht). Een entreebewijs kost f. 5,00 p.p. en hiervoor ontvangt U op deze avond 1 consumptiebon. Zonder entreebewijs heeft U GEEN toegang tot deze avond. Op het entreebewijs wordt U vriendelijk verzocht om aan te geven van welke vereniging U lid bent of wiens introducee U bent. Voetbalclub - Deze avond is bestemd voor alle leden vanaf 18 jaar. - Verkoopadressen: - leiders diverse elftallen - Sjef Arts, Randenrade 50 - Joos Linskens, Valkenkampstraat 6 Korfbalclub - Deze avond is bestemd voor alle senioren-, recreanten- en overige leden vanaf 18 jaar. - Verkoopadres: - Miek van Cuyck, v. Broekhuizenstraat 35 (of kantine S.V. Oostrum) Tennisclub - Deze avond is bestemd voor alle seniorenleden. - Verkoopadres: - Frits Martens, Stationsweg 102 - mevr. Creemers, Gildestraat 28 Alle genodigden worden uiteraard verwacht met hun man, vrouw, vriend of vriendin. Wij wensen jullie alvast een prettige feestavond toe. De organisatiecommissie. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 18

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 18