Verslag van zondag 1 mei OOSTRUM 2 - WITTENHORST 5 3-0 Oranje boven, Oranje boven, levezongen we nog geen dag geleden. Een dag later was het "Oranje onder" want onze Oranje gezindten uit Horst kregen geen schijn van kans. Vanaf de eerste tot de laatste minuut maakten we ze duidelijk waarom wij boven en zij onderaan staan. Dat de laatste 20 minuten niet meer zo goed waren, lag natuurlijk ook aan het prachtige weer, de uit slag en niet te vergeten de tegenstander. Zoals gezegd, Wittenhorst (hoezo Witten??) werd meteen onder druk gezet. Met goed gecombineerd voetbal zochten we het doel op. In de 16e minuut leidde dat dan ook tot het eerste doelpunt. Een goed over rechts opgezette aanval werd door Wien scherp voorgezet en via een oranje-hoofd belandde de bal bij Jep, die zich niet lang bedacht en de bal keihard inschoot, 1-0. Op dat moment was de ban gebroken en gingen we nog feller ten aanval. In de 23e minuut had dat al resultaat. Een slecht uitverdedigde bal kwam bij Harry terecht, die de bal meteen diep op Jep speel de, deze laat de hele verdediging staan en bam, 2-0. Hierna volgden nog meer kansen, zoals de kopbal van Bert tegen de lat. De beste kans op 3-0 had Jan M. Jep was binnen de be ruchte zone neergelegd en Jan wilde graag het vonnis vellen. De bal werd loepzuiver in de benedenhoek geplaatst maar door een miraculeuze redding van de Horster keeper bleef het tot de rust bij 2-0. Na de rust gingen we weer goed van start. Al in de 52e minuut werd het 3-0 door Jep (wie anders)Een aanvalletje van Horst werd door Jan M. afgeslagen, die ziet Jep op eigen helft v.er- trekken en hij speelt de bal gelijk diep, waarna Jep simpel 3-0 kan laten aantekenen. Dit was dan ook z'n laatste wapen want even later kon Jep samen met een speler van Horst vertrekken. Er volgden nog legio kansen maar er werd niet meer gescoord. A.s. zondag naar America. Tot dan. Uw verslaggever J.M. OPROEP i Geachte Oostrumse mensen, A.s. zondag is het dan zover. Uw 2de elftal kan dan kampioen worden. We dienen dan wel te winnen van Melderslo, de no2 op de ranglijst. Op zichzelf niet zo gemakkelijk maar met U als twaalfde man moet dat toch kunnen lukken. Zorgt U nu voor het vuurwerk langs de kant, dan zorgen wij voor het vuurwerk binnen de lijnen. Alles en iedereen is welkom, Uw vocale steun, koeiebellen, 13

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 13