Zondag 8 mei: pontificale Hoogmis, opgeluisterd door Harmonie en Gemengd Koor. Van 12.00 - 14.00 uur wordt de receptie gehouden, waarbij de Eikenhofkapel zal zorgen voor feestelijke muziek en waarbij er ook na de receptie nog stemmingsmuziek zal zijn. Maandag 9 mei: om 20.00 uur begint een concertavond, te verzor gen door onze Harmonie en de Koninklijke Harmonie Euterpe uit Venray. Na afloop van het concert stemmingsmuziek door de Hofka pel uit Venray. Zondag 15 mei: Maria-processie naar Trans Cedron. Voor zoveel nog nodig verwijzen wij graag naar het totale pro gramma van de jubileumviering, wij rekenen daarbij op de tijdige aanwezigheid van alle leden, uiteraard bij de optredens maar overigens ook zoveel als enigszins mogelijk is bij de overige festiviteiten. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o TENNISVERENIGING „OOSTRUM" BAR - B - Q TOERNOOI Voorafgaand aan de feestavond organiseert T.C. Oostrum op 28 mei a.s. voor haar leden een toernooi. Afhankelijk van het aantal inschrijvingen zal de opzet van het toernooi worden vastgesteld. Opgave voor dit sporttreffen voor 15 mei a.s. bij de toernooi- commissieleden (zie kalender). Uiteraard zal op deze dag geen les gegeven worden. En zoals U weet is het na gedane strijd goed eten. Voor opgave van het feest verwijzen we naar de publikaties hieromtrent. Naam:geeft (geven zich op voor het toernooi Adres op 28 mei a.s. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 8

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 8