PERSBERICHT De patiënten sportvereniging "SERVIO" van het Psychiatrisch Centrum Venray heeft vorig jaar bij de viering van het 25-jarig bestaan van de skelterbaan op de lokatie St. Servatius aandacht gevraagd voor vervanging van de toplaag van de baan. Daar er binnen het budget van het P.C.V. geen financiële mogelijkheden voorhanden zijn, om een nieuwe toplaag te betalen, gaat Servio nu aktiviteiten ontplooien om de financiële middelen daarvoor bijeen te krijgen. Dit onderdeel van de ontspanning/therapie heeft in de loop van de afgelopen jaren haar waarde bewezen. Een organisatie-comite wil een aantal aktiviteiten opzetten, om de benodigde gelden bijeen te krijgen. Het hoogtepunt van de aktiviteiten wordt een groots sportfeest op 28 mei a.s. van 10.00 uur tot 17.00 uur. Iedereen (groepen en individuelen) kunnen deelnemen aan het sportfeest Om deze dag goed te kunnen organiseren zijn een aantal vereni gingen gevraagd om de helpende hand te bieden. Deze verenigingen hebben inmiddels een schrijven van de organi satie ontvangen. Het programma ziet er in grote lijnen als volgt uit: - Omdat de toplaag van de skelterbaan centraal staat, is het mogelijk voor eenieder tegen betaling te skelteren, tevens zullen er op de baan enkele demonstraties gegeven worden. - Op de sportvelden, naast de skelterbaan, worden een aantal sportaktiviteiten georganiseerd o.a.: voetvolleybal, korfbal, handbal, volleybal en voetbal. De organisatie richt zich op deelname van familie - buurt - school - wijk - straat en bedrijfsteam. Is er in Uw familie - buurt enz. interesse om deel te nemen aan een of meerdere onderdelen van dit sportfeest, dan kunt U zich inschrijven op de volgende adressen: L. v.d. Rijt, Kempweg 133, 5801 VR Venray, tel. 04780-82457. M. v.d. SandeArn. van Gelrestraat 20, 5821 CB Vierlingsbeek, tel. 04781-1742. M. v.d. Langenberg, Serenadestraat 50, 5802 EV Venray, tel. 04780-85271 De kosten bedragen per team voor: Voetvolleybal f. 30,00 Kontaktadres overdag: Sportvereniging "SERVIO" Afd. Ontspanning P.C.V. Lokatie St. Servatius. Korfbal Handbal Volleybal Voetbal f. 40,00 f. 35,00 f. 30,00 f. 55,00 9 SPORTVERENIGING SERVIO

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 9