hebben gegeven vragen wij een mesje en/of snoeischaar mee te brengen om zelf iets te maken van o.a. berketakjes e.d. Deze avond wordt geleid door mevr. Fassotte en mevr. Schram. Deze dames maken enkele ei-gerechten klaar en er wordt de moge lijkheid geboden om al deze recepten te proeven. U wordt alsnog in de gelegenheid gesteld, U op te geven t/m maandag 17 maart. Wij wensen U een leerzame en gezellige avond. Vrijdagmorgen 25 maart gaan we op excursie naar de Info 3. Aan de hand van dia's en een rondleiding wordt aandacht geschon ken aan koel- en vriessystemenenergieverbruik en veiligheid. Ook zijn er apparaten opgesteld, voorzien van de nieuwste ont wikkelingen De excursie duurt van 9.00 uur tot 11.00 uur, waarbij het de bedoeling is, dat wij om 8.30 uur per fiets vertrekken vanaf de Rabobank. Hebt U interesse in deze excursie dan kunt U zich t/m zaterdag 19 maart opgeven bij R. Basten, tel. 80582. Op dinsdag 12 april is het geplande uitstapje, waarbij we 's morgens om 8.30 uur vertrekken en 's avonds tussen 21.00 en 21.30 uur weer in Oostrum terug zijn. Tijdens deze dag gaan we eerst naar Hattera, naar het Anton Pieck-, streek- en Voermansmuseum en vandaar vertrekken we naar Elburg om de Kruidentuin van DrVogel te gaan bezichtigen. Ook hebben we de mogelijkheid om dit oude vissersplaatsje te bekijken De onkosten voor deze dag bedragen f. 47,50, inclusief bus, koffie met gebak en diner. Hebt U zin in dit gezellige uitstapje dan kunt U zich opgeven bij R. Basten, tel. 80582, t/m 26 maart. In de week van 28 maart komt de buurt leidster bij U langs om dit bedrag op te halen. Het bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Globaal programma voor de jubileumfeesten Donderdag 5 mei 1988 19.00 uur Eucharistieviering, opgeluisterd door Harmonie en Jongerenkoor. Na de H. Mis Opening van de tentoonstelling. Daarna Oostrumse avond met zang, muziek, dans, voordracht in de feesttent. 7 aAJ 70 JAAR HARMONIE /"VJ 50 JAAR PAROCHIE 1 1 40 JAAR WERKCOMfTE UoSTRUM 198Ö

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 7