TENNISVERENIGING „OOSTRUM" Na deze vergadering wordt er nog een themaavond over sportbles sures, en hoe deze voorkomen kunnen worden, gegeven door Dhr. Frank Rij shouwer Bij deze wordt U nogmaals vriendelijk uitgenodigd. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o In de paasvakantie wordt op dinsdag 5 en woensdag 6 april weer een dorpentournooi voor de jeugd georganiseerd, dit keer IJ s- selsteyn en Oostrum. Deelnemende dorpen zijn: IJsselsteyn, Oostrum, Merselo, Oirlo-CastenrayGeysteren en Swolgen. De inschrijvingskosten f. 3,50 moeten betaald worden bij opgave. Iedere deelnemer krijgt na afloop een herinnering. Wil je mee doen geef je dan liefst met partner op door onderstaand strookje f. 3,50 per persoon in te leveren voor 27 maart bij G. Wilms, Ooster Thienweg 24. Opgave dorpentournooi voor de jeugd in de Paasvakantie. Naam Adres Tel. Leeft ijd Inleveren f. 3,50 bij G. Wilms, Ooster-Thienweg 24 voor 27 maart o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o OOSTRUM Tijdens de verbouwing van de bank is ons kantoor met ingang van maandag 21 maart 1988 gevestigd in: "DE OUDE WATERMOLEN", postadres: Buitenhof 2, 5807 BW Oostrum. De openstellingsuren blijven ongewijzigd. Wij blijven tevens telefonisch bereikbaar onder het huidige nummer: 04780 - 86767. Ook in onze tijdelijke huisvesting kunt U voor alle bankzaken bij ons terecht. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 24 Rabobank Q

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 24