KORFBALVERENIGING OOSTRUM Aldus begonnen we aan de 2e helft. En inderdaad had deze instel ling al vlug sukses. Na weer een hoekschop weggegeven te hebben, waaide een heel slecht genomen hoekschop onder goedkeurende blikken van leider en doelman het doel in. Hierna hadden ze alleen naar hoeven doen alsof ze konden voetballen, maar ja, zoals in menig elftal zitten er altijd wel weer van die personen tussen die zijn gaan voetballen omdat dat er in de familie wel meer personen zijn die dat doen, maar die zelf later konden gaan tafelvoetballen of in het bestuur moeten gaan zitten. Nu is zo'n figuur als rechtsbuiten niet zo slecht omdat hij daar weinig in de weg kan lopen, maar zet je hem laatste man, dan ben je als leider toch wel heel diep gezakt, resultaat: een eigen doelpunt, zodat de stand 1-1 was. Bang dat ze elkaar weer te lijf zouden gaan deden wij nog een keer voor hoe het gedaan moest worden en uit een hoekschop van Hans Achten was het Mat. van Rhee die met een formidabele kopbal liet zien hoe je moet doelpunten. Hierna namen wij vlug een aanvaller uit de strijd om zodoende met 10 man verder te gaan. En ja hoor dit alles had uiteindelijk sukses en wist Oostrum 4 gelijk te komen. Om te winnen hadden ze de hulp van de scheids rechter nodig en deze beloofde voor een wedstrijdbal(met handte keningen) de wedstrijd zo lang te laten duren tot dat Oostrum 4 uiteindelijk het winnende doelpunt gescoord had. We hebben lang moeten wachten maar het lukte. Zodat Oostrum 4 toch nog als "grote overwinnaars" van het veld konden treden en zo de Oost- rumse gemeenschap onder ogen konden treden. Maar U weet nu, na de waarheid vernomen te hebben, wel beter. En voor ons blijft het plezier dat we hebben, en aan zo'n wedstrijd, en aan het feit dat er bij Oostrum 4 weer een week lang vrede en pies heerst. F.C. 17. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- O Aan alle leidsters junioren: Onze stagiaire Suzanne Houben moet naast het maken van het organisatiemodel voor haar studie, ook nog een soort cursus geven aan onze leidsters c.q. asp. leidsters. Bij deze nodigen wij alle leidsters uit om deze bijeenkomsten zo goed of zoveel mogelijk bij te wonen. 22

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 22