weergoden hadden er voor gezorgd dat er een algehele afgelasting was, en de wedstrijdleiding was het in het hoofd geslagen en dus onderling voetballen (vriendschappelijk) Je moet dan wel meedoen, want niet komen/spelendat betekent schorsing Hoe was dan de wedstrijd: in een zin; het was een eentonig partijtje voetbal. Grote overheersing van het 4e elftal qua voetbal, grote overheersing qua lompigheid van het 5e elftal (twee van ons likken nog steeds hun wonden). Dan zult u lezer zeggen; maar de uitslag dan, 3-2, dat is slechts een klein verschil! Ik zal het u uitleggen, we zijn voornemens om het seizoen een gezamenlijke feestavond te houden, dus zorgden we voor een eigen doelpunt en eenmaal mocht de spits scoren. Daar staat tegenover dat wij vele malen niet op doel geschoten hebben en bewust het balletje breed hielden. Volgende week zal het allemaal weer anders zijn, hoewel, als het weer afgelast wordt, willen we het 5e elftal nog wel een keer les geven Oostrum 5. Oostrum 4 - Oostrum 5 3-2 (0-0) Meestal komt het verslag van Oostrum 5 nadat van Oostrum 4. Dus ik vermoed dat U zojuist het verslag van het 4e gelezen hebt. Nu moet U aan dat verslag niet te veel waarheid hechten, want ik verwacht dat dat verslag net zo zal zijn als de spelwijze van het 4e n.l. laag en fantasieloos. Nou, ik zal jullie wel eens vertellen hoe het echt gegaan is. Aangezien er voor afgelopen weekeinde een algehele afgelasting afgekondigd was speelden wij (Oostrum 5) een vriendschappelijke wedstrijd tegen onze grote broer Oostrum 4. Via al de verhalen van de jongens van het 4e dachten we een heel sterke tegenstan der te treffen, zodat wij iets meer aan onze verdediging dachten bij het maken van de opstelling. Maar wat Oostrum 4 aanvallend te bieden had, was gewoon weg medelijdewekkendWe probeerden nog wel van alles zoals het weggeven van vrije trappen op de rand van het 16 meter gebied, het kado doen van hoekschoppen, zelfs lieten we af en toe een bal doorschieten, zodat ze hele maal vrij voor onze doelman kwamen, maar niets hielp. Toen Oostrum 4 zelfs zo ver zakte, dat ze elkaar met de vuisten te lijf gingen, zodat er pleisters aan te pas moesten komen, werd het voor ons tijd om onder de rust de zaken toch anders aan te pakken om uiteindelijk dit zielig hoopje vier te laten winnen. Aller eerst werd de toch nog veel te goede (voor dit Oostrum 4) voorstopper er uit gehaald en er een doodzieke aanvaller er voor in de plaats gebracht. En tegen de doelman werd gezegd, dat hij de hoge ballen moest laten gaan. 21

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 21