Veteranen. Zaterdag 19-03-188, Oostrum - B.V.V. Aanvang 16.30 uur Bijeenkomst 16.00 uur Feestavond S.V.O. Dit jaar zal er voorafgaande aan de feestavond geen onderling tournooi worden gehouden. Daarentegen zal de opzet van het stratentournooi op 22 mei wat grootser zijn. De datum waarop de feestavond wordt gehouden, is in tegenstel ling tot wat eerder was vermeld niet 27 mei, maar zaterdag 28 mei Bestuur S.V.O. Programma jeugdvoetbal zaterdag 19 maart 1988. Oostrum Al Oostrum Bl Wanssum Cl Oostrum Dl Venray F1 Oostrum El - Leunen Al - Wanssum Bl - Oostrum Cl Aanv: 14.30 uur Aanv: 13.30 uur Aanv: 13.00 u Vertrek 12.13 uur (per fiets) - Swolg.Boys Dl Aanv:11.00 uur - Oostrum F1 Aanv: 10.30 u Vertrek 10.00 uur (per auto) zie publicatiebord. Oostrum 2 contra Oostrum 3 2-0. Daar ook dit weekend de competitie uitgevallen was, speelden we maar weer 'n vriendschappelijke wedstrijd. Ditmaal was ons derde elftal onze tegenstander. Zoals altijd staat zo'n wedstrijd in het belang van het moeten winnen. Het derde elftal zal altijd proberen om het tweede onderuit te halen en het tweede elftal wil natuurlijk niet verliezen van het derde. De eerste 30 minu ten was duidelijk het 2de elftal dat de toon aangaf. Met goed op gezette aanvallen werd het derde op eigen helft vastgezet. Vooral Jep en Carlo waren vandaag goed op dreef en speelden geregeld de hele verdediging zoek. Dit alles leidde in de 24e min. tot 1-0. 'n Goed op gezette aanval van ons vandaag sterke middenveld werd op 'n knappe manier door Harry afgerond. Vanaf ong. de 30e min. lukte het echter het derde elftal zich los te maken uit onze greep, maar tot echte kansen leidde dat niet, vooral niet omdat Henry goed in bedwang werd gehouden door Jan R. Na de thee kregen de toeschouwers hetzelfde beeld voor gescho teld als voor de rust. Het tweede maakte het spel en het derde probeerde met snelle counters tot scoren te komen, wat ze echter niet lukte. In de 68e min., werd het 2-0. Jep speelde weer eens de hele verdediging zoek en kon alleen nog maar gestopt worden door een overtreding begaan door Edwin. Strafschop. Wat er toen 19

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 19