De Stichting Kinderdagverblijf Duimelot te Venray vindt het belangrijk dat ouders kunnen kiezen voor een vorm van kinderop vang die voor hun situatie het beste is. Ouders kunnen bij Duimelot kiezen voor een plaats op het kinderdagverblijf of deelname aan het gastouderprojekt Het kinderdagverblijf biedt regelmatige dagopvang in groepsver band door geschoolde groepsleidsters. Er kunnen kinderen van 0 tot 4 jaar terecht waarvan de ouders werken, problemen hebben met de opvoeding, gescheiden, alleenstaand of studerend zijn. Voor deze mensen is de peuterspeelzaal of niet voldoende wat openingstijden betreft of de begeleiding kan door de grote groepen die men vaak noodgedwongen is te formeren niet optimaal gebeuren Het gastouderprojekt biedt regelmatige of onregelmatige opvang in gezinsverband door gastouders. Er wordt een gastgezin gezocht voor kinderen van 0 tot 12 jaar waarvan de ouders werken, een cursus volgen, studeren, ziek zijn, speelkameraadje voor hun eigen kind zoeken of graag de opvoeding van hun kind(eren) willen delen met een ander. Het gastouderprojekt is werkzaam in de regio noordelijk Noord Limburg Wilt u meer informatie bel gerust, vraag naar Marianne of Liset- te. Tel. nr.: 04780-87110. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Ook in dit jubileumjaar heeft de Tour en Wielerclub Oostrum weer een groot aantal activiteiten op haar programma staan. - 24 april, 23 mei en 28 augustus: gezinsfietstochten. Men heeft de keuze uit een rit van 25 of 40 kilometer. Op 23 mei, als de Pinksterrit verreden wordt, heeft men naast deze afstanden nog de keuze uit een tocht van 80 of 160 kilo meter - 30 april: wielerronde Veltum. In samenwerking met de wijkver- eniging Veltum wordt dit jaar, onder auspiciën van de N.W.B., weer een wielerronde van Veltum verreden. - 13 t/m 15 mei: fietskamp voor de jeugd in Zuid-Limburg. 17

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 17