De Strikers knabbelden zodoende 2 punten van de achterstand af en staan nu op 3 punten. De hoogste game en serie waren voor Jimmy Branje met respectievelijk 224 en 586. In de lste-klasse traden de nrs. 2 en 3 tegen elkaar in het strijdperk, de aartsrivalen de Sigma's en de Returns. De Sigma's openden sterk, terwijl de Returns wat moeilijk op gang kwamen. De Sigma's moesten een handicap van 39 pins goedmaken. In de lste game was dit geen probleem: met 927-879 werd het eerste punt binnengehaald. De Returns waren nu echter warm; Math Stoks steeg naar grote hoogte. Met een game van 231 trok hij zijn team (ook Peter Opten scoorde hoog; 202) mee naar de gamewinst 1026— 967). De stand was weer gelijk. De 3de game bracht spanning, beide teams deden niet voor elkaar onder. De Sigma's hadden de race echter beter opgebouwd (om in schaatstermen te blijven) en hadden de langste adem. Met 988 tegen 966 werd de laatste game gewonnen en dit was ook genoeg om het punt voor de totaalscore te pakken (2882-2871). Het kleine verschil geeft aan, dat ge streden werd op het scherpst van de snede. De hoogste serie en hoogste game waren voor Math Stoks met 608 (153, 231 en 224). o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o BILJARTVRIENDEN S.N.A. Voor het A en C-team zit de V.B.B.-kompetitie erop. Het B-team heeft nog een wedstrijd te gaan. Het OC.-kampioenschap is in volle gang en de V.B.B. P.K. staat voor de deur. Met 24 gespeelde wedstrijden en nog twee te gaan, staat het A- team op de 4e plek, 11 punten achter nr. drie. Het C-team staat met 24 gespeelde wedstrijden en nog twee te gaan op een 9e plek met 104 punten. De definitieve uitslag na 26 wedstrijden is nog niet bekend. Het B-team heeft dit jaar maar liefst 28 wedstrijden te spelen. Twee zijn er komen te vervallen omdat 't Parkzicht uit Vier lingsbeek zich heeft teruggetrokken. Vorige week stond 't Park zicht op het program dus dat betekende een weekje vrijNiette min is er veel getraind want koploper OBK-2 stond als volgende op het program. Met nog twee wedstrijden te gaan had OBK nog maar twee punten nodig om hun kampioenschap veilig te stellen. De eerste en tweede partij wisten ze te winnen waarmee hun kampioenschap een feit is. W. Kleuskens leek een zege niet meer te kunnen ontgaan maar ook in de biljartsport is niets zeker totdat het karwei definitief geklaard is. Niettemin nog een mooi gemiddelde. B. van Dijk verloor op 1 carambole in een zeer matige wedstrijd. H. Daniels won zijn partij in 19 beurten met een gemiddelde van 2.684. E. v.d. Venne speelde een partij zo mooi, daar durf je als speler alleen maar van te dromen: 70 caramboles in 12 beurten en een gemiddelde van 5.833 met als hoogste serie 28. 13

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 13