Het jaar 1987 laat zien dat de parochianen onze kerk nog steeds een warm hart toedragen. Hoewel de algemene economische om standigheden nog steeds niet florisant genoemd kunnen worden, werd de kerk zeker niet vergeten. Een stijging van de paro chiële bijdragen met ruim 4,5% is iets waar wij trots op kun nen zijn. Ook voor de komende jaren hopen wij dat U allen op eenzelfde manier Uw steentje aan onze parochiegemeenschap zult bijdragen. Onze kerk staat namelijk nog voor grote uitgaven om alles weer in een goede staat van onderhoud te brengen; getuige het in spectie rapport wat is opgesteld door MonumentenwachtMogelijk dat er onder U zijn die onze financiële moge-ijkheden wat zou den willen verruimen middels een z.g. lijfrente schenking. Voor meer informatie hierover kunt U altijd kontakt opnemen met de heer J. Janssen (Rabobank) Terugkijkend zijn wij over Uw bijdragen en medewerking in 1987 erg tevreden en wij spreken de hoop uit in 1988 op eenzelfde enthousiasme te mogen rekenen. Namens Kerkbestuur en financiële Commissie M.G.M. Litjens penn. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o KERKDIENSTEN O.L. VROUW GEBOORTE PAROCHIE OOSTRUM 12 20 MAART 1988 Zaterdag 19.00 uur Piet Direks (namens kinderen can Cuijck- Hellegers) Jac Gooren Overleden ouders Hoex-van Soest en Nelly Zondag 08.30 uur Jaardienst Lambertus Rutten 10.00 uur Gest. jaardienst Theodoor Camps en echtgeno te Piet Litjens Deken Loonen (Gemengd Koor) Maandag 09.00 uur Dinsdag 09.00 uur Woensdag 09.00 uur Donderdag 09.00 uur Vrijdag 09.00 uur Zaterdag 19.00 uur Tot zekere intentie Om een goede uitkomst familie

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 5