Tot 10 uur kan het oud papier, liefst gebundeld, aan de straat worden klaar gezet, vanaf dat moment zal het worden opgehaald. zondag 6 maart: repetitie tamboerkorps volgens afspraak. maandag 7 maart: repetities in het gemeenschapshuis van 18.00 - 19.00 uur: repetitie jeugdorkest van 19.00 - 20.00 uur: groepsrepetit ie alle hout-instrumenten van 20.00 - 22.00 uur: repetitie voor het gehele orkest. woensdag 9 maartrepetities in het gemeenschapshuis van 18.15 - 19.00 uur: aspiranten tamboerkorps van 19.00 - 20.30 uur: het gehele tamboerkorps. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Biljartvrienden S.N.A. Beter laat dan nooit, want geen verslagje de afgelopen drie weken betekent nog niet dat er niet gebiljart werd. Ondergete kende had gewoon geen tijd en zin. Mijn biljartvrienden is dat niet ontgaan, vandaar dat ik weer de pen terhand neem. Hoe was Uw Karnaval trouwens. Ik moest werken en heb mijn spaar centjes nog. Kan ik weer een heel jaar lang van feestvieren. Maar eerst nog enkele uitslagen die U nog van mij tegoed hebt. 4 Februari speelde SNA-2 thuis tegen L'67-2 uit Leunen. Dit tref fen liep als vanouds erg gezellig. SNA won overtuigend met 7-2. 5 Februari werd SNA-3 thuis tegen B.C.Y.-3 uit IJsselsteyn afgetroefd met 8-1. P. Verhagen tekende met een gelijkspel voor D.C.B.-l uit 't Veulen. De enige vereniging in de V.B.B. die nog 'n klein formaat biljart heeft. De meeste spelers vinden dit een handicap omdat ze een groot biljart gewend zijn. Niettemin werd er goed gespeeld, hoge series gemaakt en weinig ballen gemist. S.N.A. ging met een 7-2 winst huiswaarts. 12 Februari speelde S.N.A.-l een matige thuiswedstrijd tegen H.G.L.-l uit Venray en verloor met 4-3. Tot zover wat U nog aan informatie te goed had. Afgelopen week speelde zowel het B- en het C-team thuis tegen H.G.L. S.N.A.-3 won met 7-2 van H.G.L.-5. Teamleider Th. v/d Venne heeft weer goed zijn best gedaan door de hoogtepunten uitgebreid achter op het wedstrijdformulier te vermelden. Om dan maar met Theo te beginnen, ik citeer; zwak spel. Niet bepaald een hoogtepunt. Ik heb Theo zien spelen en volgens mij was zijn koncentratie ver zoek. I. Nellen miste door gebrek aan koncentratie verschillende niet te missen ballen. Maar liefst 40 beurten had hij nodig en toch nog de volle winst. P. Verhagen won weliswaar maar kan beter. Werd waarschijnlijk afgeleid door zijn tegenstander die het presteerde om tweemaal

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 9