KORFBALVERENIGING OOSTRUM keer gelukt. We begonnen weliswaar met 10 man maar zelfs onze voorzitter gaat niet wandelen met zijn voetbal spullen bij zich en zo doende moesten wij even wachten. Gedurende deze numerieke meerderheid kwamen wij onder zware druk te staan maar onze verdediging met Wiel Kunzler aan het hoofd hield het hoofd koel en het doel schoon. Ook in de tweede helft toen er zelfs nog een invaller op de advertentie was afgekomen konden wij deze stand vasthouden al leken de verre uittrappen van de DISgoalie meer gevaar op te leveren. Na een fikse hagelbui was het zelfs Oostrum dat het beste tegen de bui bestand was geweest en nog enkele kansen creëerde maar helaas troffen Peter en Joost geen doel zodat de beginstand de eindstand werd. Nu nog een oproep voor allen die het voetbalgebeuren in Oostrum een warm hart toe dragen. Ga allen in het schuurtje of op de zolder zoeken of er nog ergens voetbalschoenen liggen en leg ze vast naast de telefoon - zodat als je gebeld wordt, jij tenmin ste klaarzit en je Theo Slepers niet in de kou laat staan. Jerry, vanaf deze plek van harte beterschap en tot spoedig namens heel Oostrum 5. (Dus half Oostrum) o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Uitslagen gespeelde wedstrijden 27 en 28 februari Sen. Lottum 3 - Oostrum 1 3-3 Jun. D Oranje Wit 3 - Oostrum 2 2-2 Asp. B Oostrum 1 - Peelkorf 2 2-1 kampioen profic iat Asp. D DES 1 - Oostrum 2 Programma 3 en 6 maart Senioren Sporthal Grubbenvorst 6 maart Oostrum - Vonckel Girls aanvang 11.30 u. vertrek 10.43 u. Junioren D Sporthal Horst zaterdag 3 maart DES 2 - Oostrum 2 aanvang 10.0 u. vertrek 09.45 u. Junioren B Sporthal Horst Merels 1 - Oostrum 1 aanvang 11.15 u. vertrek 10.30 u. 17

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 17