aankomende trainer, die aanwezig was, zal zeer zeker onder de indruk zijn geraakt van het vertoonde spel in de eerste helft, de tweede helft was iets minder maar zeker niet minder spannend. Want, Oostrums volk, wat uw tweede elftal liet zien, was werke lijk schitterend!! om te zien (dit vonden zelfs de Hegelsomse supporters). De mensen van Studio Sport zouden blij zijn geweest als ze deze wedstrijd op hadden kunnen nemen. Wat werd er toch goed gevoetbald door Oostrum maar ook door Hegelsom. De ene een twee na de andere, de bekende driehoek voor het uitspelen van 'n tegenstander, passes over zo'n veertig meter, de loep zuiver aankomen en om niet te vergeten het o zo belangrijke voor elkaar willen werken, alles was aanwezig vandaag, alles lukte. Voor de wedstrijd hadden we afgesproken dat we niet mochten verliezen, dat we zouden vechten voorwat we waard waren en dat deden we dus ook. Voortvarend gingen we van start en zochten van begin af aan de aanval, daarmee Hegelsom compleet verrassend. En voordat ze zich enigzins hadden hersteld was het al in de le min. 0-1. In 4 stations van achteruit scoren, daar droomt iedere trainer van. Hoe ging 't. Jep verdedigde mee uit op links, hij schuift de bal naar Jan M.die speelt de bal door naar Wien, die zich op rechts goed had vrijgelopen, Wien speelt de bal door naar Henrie en Henrie maakt er met een mooi schot 0-1 van. Klappen! Nog maals maar nu in slow motion. Jep speelt bal naar Jan, Jan speelt de bal naar Wien, Wien naar Henrie en HenrieKlap pen! Voor Hegelsom zou het nog erger worden. Van alle kanten werden ze voorbij gelopen en uitgespeeld. Dit alles leidde in de 23e min. tot 0-2. 'n Aanval van Hegelsom werd wederom afgeslagen en de bal werd snel naar Berry gespeeld, die paste goed naar Carlo. Carlo speelt 'n mannetje uit en dreigt om te schieten, speelt de bal alsnog naar Harry en die haalt Alla Koeman van zo'n 23, 69 of was het 23, 68 - dit zullen we wel nooit zeker weten - ontzet tend hard uit, zo hard zelfs dat de keeper pas reageerde toen de bal al achter hem in het net lag. Klappen! Dit nogmaals in herhaling; De bal komt bij Berry, Berry naar Carlo, eventjes dreigen, Carlo naar Harry en dieKlappen! Ook naar deze tweede goal bleven we geconcentreerd spelen en de kansen bleven komen. Het was echter Hegelsom dat scoorde. Even in onachtzaamheid en via rechts kwam er 'n voorzet die met veel geluk en pas in tweede instanttie achter Twan gewerkt kon wor den, 1-2. Geen herhaling. Tot de rust bleef deze stand gehand haafd De tweede helft was minder goed dan de eerste, maar beide elf tallen bleven goed werken. Het was Hegelsom die het eerste toesloeg. 18 Min. 2-2. Hoe de bal nu precies bij de Hegelsommer terecht kwam weet niemand maar deze maakte in ieder geval geen 14

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 14