Helaas zouden 2 personen niet aanwezig kunnen zijn. Een persoon om gezondheidsredenen. Het andere erelid Jan Rutten werd op vrij jeugdige leeftijd tot erelid benoemd vanwege zijn grote verdien sten voor Oostrums voetbaljeugd Vanwege pastorale aktiviteiten kon Jan niet aanwezig zijn. Het derde erelid was Gradje Lemmens53 jaar lid, medeoprichter, erelid vanaf 1962, 17 jaar penningmeester. Voor Gradje's echtge note Dora was een schitterend bos bloemen bestemd. Een ander bekend lid van de S.V.O. ontving deze hoge onderschei ding ook, nl. Piet Linders, ook bekend als Piet van Tinus. Piet is al 25 jaar terreinknecht. Een funktie welke hij met zorg en veel plezier in weer en wind heeft vervuld. De dank van voorzit ter v. Soest ging ook uit naar Nellie Linders, vergezeld met mooie bloemen. Daarna nam Bert Linskens het woord. Hij vroeg de voorzitter zelf met echtgenote naar voren. Toon is vanaf 1979 voorzitter, ook 10 jaren de funktie van sekretaris vervuld, bovendien nog steeds aktief voetballer. Nellie mocht Toon de gouden speld opsteken en van Bert bloemen in ontvangst nemen. Inmiddels waren uit Horst aangekomen J. Terburg, regiovoorzitter en bestuurslid van de K.N.V.B. en sekretaris Jo Lenaerts. Joos Linskens ontving de zilveren speld van 't N.K.S. voor zijn 20 jaar vormende aktiviteiten als jeugdleider. Piet Linders zijn kwaliteiten als terreinknecht en uitstekende mollenvanger werden genoemd. Piet ontving onder luid applaus de zilveren speld van de K.N.V.B. Voor de vele verdiensten mocht Toon v. Soest voor 3 jaren terug de zilveren speld ontvangen. Nu kreeg hij de gouden speld als waardering De dames Linskens, Linders, v. Soest ontvingen bloemen. Namens de gedecoreerden sprak Jan Raedts dankwoorden uit. Als voorzitter van de dorpsraad hoopte hij dat in de toekomst de voetbalprestaties wat meer tot de verbeelding zouden gaan spre ken, zodat S.V.O. straks het le elftal in 'n klasse ziet spelen die het bestuur in gedachte heeft. Voorzitter Toon v. Soest feliciteerde allen die de versierselen ontvangen hadden. In zijn dankwoord werden de Heren Terburg en Lenaerts ook be trokken evenals zijn echtgenote Nellie. Verder hoopte hij dat allen zouden meewerken aan de belangen van de S.V.O. De Eickenhofkapel zorgde dat het aangenaam vertoeven was in de Karklingel o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o o o o o-o O O O O O O O 12

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 12