Veel informatiemateriaal reeds beschikbaar zowel voor tentoon stelling als voor uitgave van jubileumboekje. Ter dekking van kosten zal in maart een huis-aan-huis aktie worden gehouden. Leden van Werkcomité zeggen hun medewerking toe Via o.m. Oostrum's Weekblad zal deze aktie worden aangekon digd. Terwille van de anonimiteit zullen blanco (gesloten) retouren veloppen worden opgehaald. - Inventarisatie zal worden gemaakt van toestand wegennet. Gewezen wordt op verzakking wegdek hoek Hoefslag/MgrHanssen- straat; wateroverlast bij NS-overweg Mgr. Hanssenstraat bij langdurige regenval; fietspad Sparrendreefafrit fietspad nabij J. Thielen (Geysterseweg) - In ontstane vacature dorpenraadsoverleg zal worden voorzien door aanvulling uit dagelijks bestuur; hrHoltackers is permanent afgevaardigde. - De Landelijke Vereniging Kleine Kernen heeft dit jaar als aktiepunt VERKEERSVEILIGHEID. Hiervoor zijn fondsen beschik baar. Onduidelijkheid blijft bestaan of LVKK een adviesorgaan of uitvoerend orgaan is. Binnenkort zal vervolggesprek in de Clockert plaatsvinden. - Aandacht wordt gevestigd op moeilijke doorgang nabij parkeer terrein Gemeenschapshuis; vooral voor degenen, die minder goed ter been zijn. - Volgende vergadering (tevens voorzittersvergadering) op dins dag 1 maart a.s. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o DE ALDE BEEK Aan alle leden van de Buurtvereniging "De Aide Beek", In onze uitnodiging van de jaarvergadering 1988, zijn wij helaas vergeten het aanvangstijdstip te vermelden. De vergadering begint om 20.30 uur. Onze excuses hiervoor. Het Bestuur. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 3

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 3