AGENDA 1. Opening. 2. Verslag voorzittersvergadering d.d. 6 oktober 1987. 3. Verslag vergadering werkcomité Oostrum d.d. 9 februari 1988. 4. Ingekomen stukken mededelingen. 5. Jubileumfeesten Oostrum 1988. Toelichting door enkele leden van de Commissie Jubileumfees ten op programma en bespreking activiteiten. 6. Eventueel verslag dorpenraadsoverleg 7. Rondvraag. 8. Sluiting. DORPSRAAD "WERKCOMITÉ OOSTRÜM" Samenvatting van openbare vergadering van "werkcomité Oostrum", gehouden op dinsdag 9 februari 1988 in Bowling-Bistro Venray/ Michiels - Vergadering besluit tot aankoop van geluidsinstallatie, tot voor kort in gebruik bij fietscrossclubPlaatselijke vereni gingen kunnen tegen een redelijke huurprijs installatie huren. Tijdens voorzittersvergadering zullen wij hierover mededelin gen doen. Installatie is van goede kwaliteit. - Niet ingegaan kan worden op verzoek om vastgestelde vergader data voor 1988 alsnog op enkele onderdelen te wijzigen. Wijzi ging zou alleen maar verwarrend werken vanwege de reeds gepu bliceerde data in Oostrum1s Weekblad. - Besloten wordt om Oostrum's Wegwijzer jaarlijks in voorjaar te doen verschijnen. Dit betekent dat eerstvolgende uitgave 1989 zal zijn. Reden tot dit besluit: jaarlijkse bestuursverkiezin gen, die bij veel verenigingen in najaar/winter plaatsvinden. -Via plaatselijke ondernemersvereniging vernamen wij dat norma liter op zaterdag 30 april (Koninginnedag) de winkels gesloten zijn; dus ook in Oostrum. Openstelling in de voormiddag zal bij velen welkom zijn in verband met viering eerste communie feest op zondag 1 mei. Plaatselijke ondernemers plegen overleg omtrent mogelijkheden. - Onduidelijkheid blijft bestaan omtrent de vraag of ook niet- autochtonen altijd in aanmerking komen voor een huurwoning in Oostrum. - Verslag wordt uitgebracht van activiteiten rond de viering van de jubileumfeesten Oostrum 1988. Zoals bekend is organisatie in handen van jubileumcommissie in goede samenwerking met enkele plaatselijke ondernemers.

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 2