Het is de bedoeling dat onze vereniging in de toekomst met dit model zal gaan werken en daarom is het voor U van belang om op de hoogte te zijn met de inhoud van dit organisatiemodel. Mogelijk heeft U hier op- of aanmerkingen en aanvullingen op en deze kunt U dan naar voren brengen op de bijeenkomst in de kantine van het sportpark op vrijdag 9 maart a.s. Vanaf 20.00 uur liggen de concepten ter inzage in de kantine. Om ongeveer kwart voor 9 willen we beginnen met de bijeenkomst. Wij hopen dat ook U bij deze toch wel belangrijke bijeenkomst aanwezig zult zijn. Namens de werkgroep, Korfbalvereniging Oostrum, D. v.d. Valk, secretaresse. Horst, 20 februari 1988. 00STRUM PUPILLEN 1 - MERSELO 1 1-0 OOSTRÜM PUPILLEN KAMPIOEN ZAALCOMPETITIE 1987 - 1988 Onze Pupillen 1 behaalden in Horst het kampioenschap in hun klasse. Het publiek (waaronder vele ouders en enkele bestuursle den) werd een spannende wedstrijd voorgeschoteld. Na het fluitsignaal van de scheidsrechter werd tegenstander Merselo meteen onder grote druk gezet, wat resulteerde in een snel doelpunt. Dit doelpunt werd terecht afgekeurd voor verdedi gen (jammer). De meisjes gaven de moed niet op en bleven op een doelpunt jagen. Helaas, de bal wilde maar niet in de korf (kansen te over) Merselo kwam er in de eerste helft dan ook nauwelijks aan te pas. Ruststand 0-0. In de tweede helft waren beide ploegen beter aan elkaar gewaagd. Na plm. 7 minuten spelen in de tweede helft scoorde Mariska Litjens dan het beslissende doelpunt, 1-0 dus. Deze voorsprong werd niet meer prijsgegeven door fel verdedigen en goed aanvallen. Na deze sportieve wedstrijd werden de meisjes en hun leidsters in de bloemetjes gezet en gefeliciteerd met hun behaald kam pioenschap Met een voorsprong van 4 punten op Merselo een prima resultaat. Het bestuur van de Korfbalvereniging wenst de meisjes en hun leidsters van harte proficiat met hun kampioenschap. P.S. A.s. zaterdag weer een spannende wedstrijd met kampioens kansen voor onze Aspiranten 1. Succes meisjes, o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 16

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 16