SPORTVERENIGING „OOSTRUM' wah's maar ook zij konden er geen benutten. De laatste 15 minu ten speelde Sparta met 10 man doordat er een speler geblesseerd uitviel; maar ook hier kon jammer genoeg niet van geprofiteerd worden. Echter niet getreurd. Hegelsom 3 liet een steek vallen door met 3-1 te verliezen. Laten we proberen door tegen dit zelfde Hegelsom a.s. zondag hun tweede nederlaag toe te brengen in deze nog prille tweede ronde. J.M. OOSTKPM 3 LEUNEN 5 (1-0) 2-0 In een mooie pot voetbal troefde Oostrum 3 Leunen 5 met 2-0 af. Oostrum 3 was op nogal wat plaatsen gewijzigd. Toch liep het redelijk goed en Oostrum had dan ook geen moeite met Leunen. Beide ploegen kregen echter nauwelijks kansen. Een kopbal van M. Pijnappels werd door de Leunse doelman goed gepareerd. Toch werd er voor rust nog gescoord. Een lage voorzet werd in de loop van Marcel Derks geplaatst, die de bal snoeihard in het doel kegel de. Dit was op slag van rust. Ruststand was dan ook 1-0. Na de pauze stond er ineens een superieur Oostrum 3 op het veld. Dit Oostrum liet Leunen alle hoeken zien. Kansen voor respectie velijk: M. Pijnappels, M. Derks, Willem en R. van Soest beland den echter niet in het net. In de 70e minuut viel eindelijk de 2e treffer. M. Pijnappels ontving de bal net over de middellijn en mocht doorlopen naar het doel waar hij de Leunen goalie met een beheerste schuiver kansloos liet: 2-0. Het was beslist en Oostrum speelde de wedstrijd rustig uit. Dit was een sportieve revanche voor de onverdiende nederlaag in Leunen, eerder dit seizoen Ik wens alle geblesseerde spelers van Oostrum 3 van harte beter schap Volgende week de uitwedstrijd tegen Meerlo 3. We hopen weer steun te hebben van onze trouwe supportersschare Matt, Rene en Conraad, bedankt voor het meespelen. Groetjes Noes o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- O Hallo allemaal, Wij hebben zaterdag tegen Merselo 1 gespeeld. We hadden met 1-0 gewonnen Er waren best wel veel toeschouwers. 14

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 14