Martien en Annemievan harte proficiat met jullie tweede kind, met MARLEEN, zusje van Linda. Moge MARLEEN jullie liefde, jullie gelukkig samenzijn, nog versterken en moge MARLEEN temidden van jullie opgroeien tot een blij, gelukkig kind. Ook wij roepen MARLEEN een hartelijk welkom toe in onze paro chiegemeenschap en hopen dat zij zich daarin thuis en gelukkig moge voelen. Uw pastoor. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o GEMENGD ZANGKOOR Woensdag 3 februari hebben we onze algemene ledenvergadering gehouden Tevens bestuursverkiezing. Aftredend waren volgens rooster: Riek Wilmsen en Theo Linskensbeiden stelden zich niet meer herkies baar, zodoende heeft er een bestuursverandering plaatsgevonden. Voorzitter: Herman Crins, Ooster Thienweg 9, tel. 11231. Secretaresse: Leny Versteegen, van Broekhuizenstraat la, tel. 84910. Penningmeesteres: Nelly van Soes, Geysterseweg 18, tel. 83393. Archivaris: Toon Verstraelen, Mgr. Hanssenstraat 46, tel. 83772. Bestuurslid: Els Schraven, Randenrade 20, tel. 81465. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Secretariaat: Mgr. Hanssenstraat la 5807 BA Oostrum Tel.: 04780-82841 Hallo jongens en meisjes, 12 Februari organiseert A.D.O.R. voor de groepen 1,2 en 3 een karnavalsbal We verwachten jullie om 18.30 uur bij het A.D.O.R.-gebouw en rond de klok van 8 uur stoppen we er mee. De Jeugdprins, Marcel zal met zijn gevolg de feestvreugde verhogen. Onze joekskapel t Got" zal zorgen voor karnavalsmuziek. Jullie mogen allemaal een vriend of vriendinntje meebrengen, iemand van je eigen leeftijd of een klasgenoote) 7 nieuws

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 7