dK( a i me n ie Juk C tlaUiï Ju tela donderdag 11 februari: bestuursvergadering in het gemeenschaps huis deze vergadering zal om 19.30 uur beginnen. zondag 14 februari: deelname aan onze eigen carnavalsoptocht. Alle leden worden daarvoor in carnavalskleding verwacht bij het gemeenschapshuis om 13.15 uur. Vandaar zullen we eerst jeugd prins Marcel afhalen, daarna gaan we Prins Sjef I afhalen, vervolgens zullen we in de Watermolenstraat opstellen voor de optocht maandag 15 februari: deelname aan de optocht in Venray. Voor deze optocht worden alle leden in carnavalskleding verwacht om 13.43 uur op de Langeweg op de hoek Langeweg/Merseloseweg Omdat wij helemaal vooraan in deze optocht zijn geplaatst, rekenen we er op dat iedereen op tijd aanwezig is. woensdag 17 februari: excertitie-repetit ie voor het tamboer korps. Deze repetitie wordt gehouden in Wanssum en begint om 19.00 uur. Vetrek volgens afspraak. Oud Papier Gedurende een groot aantal jaren is het mogelijk geweest om ook buiten de gebruikelijke ophaaldagen oud papier voor onze vereni ging af te leveren en op te slaan in de schuur tegenover G. Kessels aan de Stationsweg. Velen hebben van deze mogelijkheid gebruik gemaakt om daar het oud papier neer te zetten, waarmee wij uiteraard altijd bijzonder blij zijn geweest. In verband met een voorgenomen verbouw is echter aan deze moge lijkheid een einde gekomen. Daarom zal het nu zo zijn dat het oud papier tot uiterlijk zaterdag 20 februari gedeponeerd kan blijven worden in de schuur aan de Stationsweg. Na zaterdag 20 februai hopen wij een nieuwe accomodatie voor de opslag van oud papier gevonden te hebben, zodat vanaf die datum op het nieuwe adres gedeponeerd kan worden. Via dit weekblad zullen we daarvan nog mededeling doen. Bij voorbaat danken wij iedereen, die altijd oud-papier heeft bezorgd, voor de medewerking in deze. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o MUZIEKVERENIGING OOSTRUM-VENRAY 11

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 11